Sprzedam stary obraz na płótnie sygnowany w dobrym stanie wymiary wysokość 77 cm długość 107 cm

Sprzedam stara lampkę lata 70 z oryginalnym włącznikiem światła dzisiaj już kultowy stan bardzo dobry

Sprzedam stary wazon lata 70 w dobrym stanie nie ma pęknięć ani uszczerbków kolor kobalt

Sprzedam figurkę z bazaltu przedstawiająca położenie głowy na pniu do ścięcia

Sprzedam stara lampkę SECESJA w bardzo dobrym stanie oryginalny klosz porcelanowy przełącznik włączania światła dobra ...

Sprzedam flakon o nie spotykanym kształcie jest skręcony malatura bordowa z czarnymi kropkami

Sprzedam małą paterke kolor jasny błękit może służyć na słodycze lub ozdoba kolekcji szkła artystycznego dobry ...

Sprzedam wazon w dwóch kolorach szkło bardzo grube i ciężkie bardzo dekoracyjny przykuwa wzrok stan idealny

Sprzedam flakon butle o bardzo nietypowym i żadkim kształcie malatura ciemna wiśnia i na niej zielone smugi od 20 lat ...

Sprzedam pieska z porcelany lata 60 te stan bardzo dobry wygląda jak żywy dobry na prezent lub do własnej ozdoby cieszy oko

Sprzedam wazon podłogowy z serii lawa sygnowany firma niemiecka wysokość 42 cm z lat 70 stan bardzo dobry

Sprzedam szkło w formie artystycznej otwierający się kwiat stan idealny

Sprzedam pieska z porcelany stan bardzo nie ma żadnych ubić dobry na prezent

DARMOWA wysyłka Ręcznie malowany oryginalny obraz olejny na płótnie – podpis artysty, 2017 Sygnowany: Podpis znajduje ...

+++ Darmowa wysyłka ! +++ Obraz olejny na płótnie - Oryginał 2015 Obraz jest sygnowany na odwrocie. Rozmiar: (wys., ...

+++ Darmowa wysyłka ! +++ Obraz olejny na płótnie - podpis artysty - Oryginał 2015 Obraz jest sygnowany na odwrocie. ...

+++ Darmowa wysyłka ! +++ Oryginalny obraz olejny na płótnie – Podpis artysty – 2017 Podpis: Na odwrocie obrazu. Video ...

Sprzedam elegancki komplet 29 sztuk szkła – zestaw składa się z różnych typów szklanek i kieliszków, wszystkie ...

Pakiet 8 wyjątkowych numerów Małego Modelarza z lat 1996-2000 – gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów modelarstwa! ...

DARMOWA wysyłka Ręcznie malowany oryginalny obraz olejny na płótnie – podpis artysty, 2017 Sygnowany: Podpis znajduje ...

Karta kolekcjonerska – Stadion piłkarski! Rarytas dla fanów futbolu! Sprzedam unikalną kartę kolekcjonerską ...

DO SPRZEDANIA POSIADAM PRZEDWOJENNE RADIO 1936-1937 SABA WLK,WIDOCZNE NA ZDJECIACH

Jubileuszowy Puchar Przechodni z rajdu motocyklowego z 1955rok .Huty im .Lenina .Srebro Polska próba 3.Wysokosc 30cm .Waga ...

Alfred Sisley Edouard Manet Edgar Degas Claude Monet Pierre Auguste Renoir Paul Gaugin Camille Pissarro Vincent ...

Notes szkicownik A5 "Złoty" szkicownik w oprawie twardej, imitującej tkaninę posiada wstążkę ...

SALVADOR DALI 2023 Kalendarz na rok 2023 ścienny 14-planszowy formatu 420x560mm. Wydrukowany na papierze powlekanym ...

Sprzedam Okazały Duży Wazon Jubileuszowy Limitowany z Papieżem -Unikat- Duży cięzki Wazon Kryształowy- ...

Sprzedam Bardzo Okazały Wazon Ręcznie Malowany z Lat 80-tych W Bardzo dobrym Stanie ...

Portrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami olejnymi, lub w rysunku – czarno białe wykonane ...

Zegar oryginalnie sygnowany. Werk firmy H.A.U Dla koneserow. Zegar w kształcie bratka - Delphin Massier, koniec XIX wieku ...

Sprzedam łyżki z PRL z rączkami plastikowymi kremowe 36 szt i 6 sztuk noży Oczekuje propozycji cenowej

Sprzedam łyżki 5 sztuk stare z okazji 60 lat października Oczekuje propozycji cenowej

Sprzedam zestaw porcelanowy z czasów olimpiady rok 1968 Odbiór osobisty w Krakowie Oczekuje propozycji ceny

Sprzedam bardzo stary aparat fotograficzny LOMO...patrz na foto ubite pokrętło ale działa

Kalendarz na rok 2022 ścienny 14-planszowy formatu 420x560mm. Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 130[g/m2]. ...


































