Zyskaj z nami fajną pracę!

Dodane: Piątek, 12 Lipiec, 2019  12:32
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Poleko-group

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Zdobądź dobry zawód i sposób na życie. Dołącz do najlepszych

Zobacz, co oferujemy kandydatom na stanowisko Doradcy klienta / Przedstawiciela handlowego

Oferujemy:

- umowa o pracę
- możliwość zarobienia pieniędzy na bardzo wysokim poziomie ( gwarantowana podstawa + prowizja )
- osobom z doświadczeniem zapewniamy najlepsze stawki na rynku - sprawdź nas!
- samochód służbowy , telefon
- cykliczne szkolenia, możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- zdolności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży
- wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów
- entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- prawo jazdy kat. B
- wykształcenie minimum średnie

Obowiązki:

- obsługa klienta min.przygotowywanie ofert
- aktualizacja baz danych
- obsługa transakcji
- budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Swoszowice
Małgorzata
Online: 2 minuty temu
Na Lento.pl od 16 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń