Zacznij pracę od OBSŁUGI KLIENTA - podstawa + prowizja

Dodane: Wtorek, 13 Sierpień, 2019  15:01
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Poleko-group

Opis oferty pracy:

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży
• prawo jazdy kat.B
•wykształcenie minimum średnie,
•umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
•dobra obsługa komputera (MS Office),
•predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, konsekwencja i zdecydowanie, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
•realizowanie planów sprzedażowych
• pozyskiwanie nowych oraz nawiązywanie stałej współpracy
•profesjonalne doradztwo
•prowadzenie dokumentacji
• aktywna sprzedaż
•realizacja planów sprzedażowych
•raportowanie wyników

Oferujemy:
•wynagrodzenie podstawowe (2800 zł brutto/mies. na początek) + prowizja sprzedażowa
•forma zatrudnienia do negocjacji
•możliwość samodzielnej pracy w powierzonym regionie, budowanie bazy klientów
•nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
•pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•możliwość awansu na kierownika regionu z wyższą stawką podstawową
•szkolenia produktowe
•rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Małgorzata
Na Lento.pl od 16 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń