You deserve the best :)) - konwersacje z najlepszym nativem

Dodane: Wtorek, 11 Maj, 2021  16:13
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 50 zł

Opis oferty:

Zaufali mi i zrobili szybkie postępy biznesmeni, studenci, osoby przygotowujące się do wyjazdu za granicę czy też rozmów kwalifikacyjnych w sprawie pracy. Jestem English native speakerem od 10 lat uczącym w Krakowie języka angielskiego metodą bezpośrednią znaną również jako metoda DIRECT, która polega na konwersacji przy założeniu, że studenci podczas zajęć nie używają języka ojczystego, posługując się tylko językiem docelowym. Mój cel : pozyskiwanie płynności w komunikacji, oswajanie i przełamywanie bariery mówienia po angielsku, nauka użytecznych wyrażeń i słownictwa z wybranych dziedzin życia. Konwersacje ze mną gwarantują Ci bezpośredni kontakt z moim ojczystym językiem i natychmiastową korektę wszelkich popełnianych przez Ciebie błędów. Rozmawiamy na dowolne interesujące Cię tematy. Lekcje odbywają się u mnie na ul. Zawiłej w Borku Fałęckim /Podgórze/. W obecnej sytuacji możliwe również konwersacje na Skype. Zdobędziesz swobodę posługiwania się językiem angielskim w przyjaznej atmosferze relaxu. Cena 50 zł/60 minut .
Polacy to b. ciekawi ludzie i obcowanie z nimi wewnętrznie wzbogaca i kształci również mnie , dlatego to co robię , robię z pasją. Moje zaangażowanie przekłada się na osiągane rezultaty o czym chętnie Ciebie przekonam jeśli zdecydujesz się na lekcje ze mną.
Nie odpisuję na e-maile . Nie bój się że się nie zrozumiemy - śmiało zadzwoń do mnie . Gwarantuję: nie będzie bolało :))
TONY tel. kom. 882 - pokaż numer telefonu - / mówię wyłącznie po angielsku /
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Łagiewniki-Borek Fałęcki
tony
Na Lento.pl od 08 paź 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków