VENUSIA-cudowna, spokojna, grzeczna sunia-4 lata- szuka domu

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 30 Marzec, 2018  01:32
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Przedstawiamy Venę - wspaniałą, przepiękną, bardzo grzeczną sunię, która miesiąc temu, wraz ze swoim potomstwem, trafiła pod naszą opiekę. Venusia ma około 4 lata choć na pierwszy rzut oka wygląda na więcej. Prawdopodobnie długo nie dojadała, była niesamowicie chuda. Aż cud, że miała siłę urodzić szczenięta.
Venusia przestała już karmić, dzieci pomału znajdują domy, teraz czas także na Venę. A jaka jest Vena? GRZECZNA,a miłą, spokojna. Nie jest hałaśliwa, ładnie chodzi na smyczy, nie jest szczekliwa. Troskliwa psia mama, wierna sunia, Prosimy i dobry i kochający dom dla tej cudownej suni o niezwykle smutnych oczach..
Venusia waży około 25 kg, gdy odzyska wagę będzie ważyć około 30 kg, Jest duża, piękna, wyjątkowa..
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793 - pokaż numer telefonu - . Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Kraków
Iwona
Na Lento.pl od 12 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń