Vector Kraków- Sprzątanie po zgonie 725 392 578

Dodane: Poniedziałek, 17 Maj, 2021  11:35
  • Kategoria: Usługi / Sprzątanie
  • Cena: 500 zł

Opis oferty:

DEZYNFEKCJA PO ZMARŁYCH – VECTOR KRAKÓW, vector-uslugi.pl
Dezynfekcja po zmarłych – Vector Kraków
Sprzątanie po osobie zmarłej w Krakowie
Wiele lat pracujemy w branży usług porządkowych. Obsługujemy firmy, osoby prywatne, hotele, biura. Zebrane doświadczenie pozwala nam na przedstawienie bogatej oferty skierowanej do mieszkańców Krakowa. Przeprowadzamy gruntowne sprzątanie miejsc śmierci, w tym:

Piwnic
Komórek
Mieszkań
Lokali użytkowych.
Sprzątanie po osobie zmarłej - Vector Kraków
Specjalizujemy się również w bardzo ciężkiej dziedzinie, jaką jest dezynfekcja po zmarłym. Zapewniamy Państwu komfort psychiczny, jako, że przeprowadzimy wszystkie niezbędne czynności. Odnalezienie zmarłego jest bardzo bolesne, szczególnie, jeżeli jest to członek rodziny.

Czyszczenie miejsca śmierci na terenie Krakowa
Niestety czyszczenie po zgonie bardzo ważne. Mieszkanie czy inne pomieszczenie musi zostać dokładnie wyczyszczone by nie było zagrożenia rozwijania się chorób. Dlatego też nasza firma podejmie się każdego zadania, nawet, jeżeli chodzi o sprzątanie miejsca zgonu, morderstwie czy śmierci z przyczyn naturalnych.

Vector Kraków oferuje niezwykle ważne usługi. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji śmierci bliskiej osoby. Dajemy Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia do każdego zdarzenia.

Radzimy sobie w bardzo ciężkich przypadkach dezynfekcji po zmarłych. Wymaga ono specjalnego podejścia z zaangażowaniem wykształconych techników. Nasi pracownicy spełniają te wymagania.

Dezynfekcja po zwłokach – Vector Kraków
Proces czyszczenia miejsc zgonu rozpoczyna się od opróżnienia pomieszczenia z mebli, istnieje możliwość ich odzyskania. Jeżeli ciało znaleziono po kilku dniach przeprowadzamy demontaż podłóg połączony z odkażaniem obejmującym również ściany i sufit. Dezynfekcja po śmierci musi zostać przeprowadzona z wykorzystaniem preparatów unieszkodliwiających tkanki, płyny ustrojowe czy w skrajnych przypadkach fekaliów. Po naniesieniu preparatu, zanieczyszczenia usuwane są specjalną maszyną.

Sprzątanie po zgonach obejmuje również dezodoryzację pomieszczeń, usuwającą niechciany zapach i zabijającą wszelkie szkodliwe substancje.

Na usługi firmy Vector Kraków przysługuje bezterminowa gwarancja. Wystawiamy faktury, dokumentację administracyjną oraz zaświadczenia dla sanepidu. Potwierdzają one, że pomieszczenie nadają się do ponownego użytku. Postaw na sprawdzone czyszczenie po zwłokach.

Mieszkańcy Krakowa mogą liczyć na naszą pomoc przez całą dobę, każdego dnia tygodnia pod telefonem:

725 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Stare Miasto
Vector Kraków
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 11 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków