Usuwanie Wykrywanie Podsłuchów

Dodane: Środa, 03 Marzec, 2021  10:38
  • Kategoria: Usługi / Usługi informatyczne

Opis oferty:

Kolejnym działaniem naszej firmy w celu zapewnienia Państwu i Państwa Firmom prywatności jest wykrywanie podsłuchów. Prowadzona przez nas działalność nie jest działalnością detektywistyczną, dzięki czemu koszty naszej pracy są znacznie niższe. Często też dysponujemy bardziej zaawansowanym sprzętem i wyszkolonymi pracownikami niż wiele prężnie działających i reklamujących się biur detektywistycznych. Wasza prywatność jest dla nas priorytetem, dlatego działamy sprawnie i szybko. Prowadząc nasze działania dyskretnie wykrywamy podsłuchy i kamery zamontowane w najbardziej wymyślnych miejscach. Wykrywamy podsłuchy w telefonach, komputerach, pomieszczeniach biurowych, hotelowych, a nawet w pojazdach.

Prowadzimy wykrywanie aktywne i pasywne:

Wykrywanie aktywne – pozwala na wykrycie aktywnych urządzeń działających np. na liniach telefonicznych. Tutaj mamy do czynienia z urządzeniami analogowymi i cyfrowymi, o ile urządzenia analogowe przez swoją specyfikę są relatywnie proste do wykrycia, tak wykrycie urządzenia cyfrowego cechuje bardzo duży stopień skomplikowania. W tym celu należy użyć zaawansowanego sprzętu, który oczywiście posiadamy i z przyjemnością użyjemy go do pomocy Państwu.
Wykrywanie pasywne polega na wykrywaniu urządzeń, które z jakichś powodów przestały działać lub nie zostały jeszcze aktywowane. Sprzęt jest poszukiwany w ścianach, meblach, przedmiotach codziennego użytku. Specyfika działania wykrywaczy zmusza do usunięcia z pomieszczenia wszelkich elementów które mogły by zakłócić pracę detektorów.

Stopień zaawansowania naszych urządzeń pozwala na wykrycie urządzeń bardzo małych i dobrze zamaskowanych, takich jak nanonadajniki i mikrokamery, których rozmiary często nie przekraczają wielkości małej monety. Znalezione urządzenia zabezpieczamy i przekazujemy klientowi.

Ceny dostosowujemy indywidualnie w zależności od miejsca w którym będzie przeprowadzana analiza, brany jest pod uwagę czas i wykorzystywany sprzęt.

Organizujesz konferencję lub spotkanie biznesowe i obawiasz się podsłuchu lub wycieku danych oraz informacji? Zabezpiecz się się przed nieuczciwą konkurencją. Przed organizowanym przez Ciebie spotkaniem, sprawdzimy i zabezpieczymy Twoje spotkanie z klientami oraz pracownikami.

Sprawdzamy również laptopy, tablety, telefony (z systemami Android, iOS, Symbian) pod kątem urządzeń szpiegujących.

Wykrywanie podsłuchów nie jest usługą detektywistyczną, a wiedza detektywów na temat teleinformatyki, informatyki i elektroniki często jest ograniczona. Nowoczesne podsłuchy nie są prostymi urządzeniami. Nasi technicy posiadają wiedzę na ich temat
Kontakt
536 - pokaż numer telefonu -
@
http://fonsuris.pl/
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Na Lento.pl od 10 maj 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków