Szukam przyjaciela
Kraków Pokaż na mapie ›
Dodano wczoraj o 12:15
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Pani szuka pana
- Wiek:32 lat
- Wzrost:170 - 179 cm
- Budowa ciała:Puszysta
- Kolor oczu:Brązowe
- Kolor włosów:Brunetka
Opis oferty
Szukam przyjaciela ️Szukam mężczyzny, który będzie dla mnie kimś więcej niż tylko kolejną przypadkową znajomością. Kogoś, kto będzie się o mnie troszczył, wspierał mnie i na kogo będę mogła naprawdę liczyć.
Chciałabym poznać kogoś, komu będę mogła zaufać, z kim będę mogła szczerze porozmawiać, pośmiać się, spędzić czas i po prostu czuć się dobrze. Kogoś, przy kim nie będę musiała ciągle udowadniać swojej wartości ani walczyć o odrobinę zainteresowania.
Mam dość znajomości, w których tylko ja się staram, angażuję i zabiegam o drugą osobę. Chciałabym w końcu poznać wartościowego mężczyznę, który również będzie chciał się zaangażować i stworzyć prawdziwą, bliską relację.
Na początek szukam przyjaźni — bez presji i bez pochopnych deklaracji. Chcę się poznać, porozmawiać, spędzić trochę czasu razem i zobaczyć, co z tego wyniknie. Jeśli z czasem przerodzi się to w coś więcej, będę na to otwarta. ️
Jeśli jesteś szczerym, troskliwym i wartościowym facetem, który wie, jak ważne jest wzajemne wsparcie i zaufanie — napisz. Może właśnie Ciebie szukam.
Emi
Na Lento.pl od listopada 2015
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziana
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Emi
Na Lento.pl od listopada 2015
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
