Szukam Inwestora oraz Wspólnika

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 23 Kwiecień, 2018  15:11 - Poszukuje
  • Kategoria: Usługi i firmy / Współpraca biznesowa

Opis oferty:

Pracujesz lub pracowałeś w telemarketingu? Pragniesz zmian, pracy na swoim... - własnej działalności połączonej ze zdobytą wiedzą w sprzedaży?

Szukam Inwestora oraz Wspólnika

KIM JESTEM?

Przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Właścicielem i współwłaścicielem firm, w tym i firmy działającej w branży call center. - Własne autorskie produkty. Firma zatrudniała 15 - 20 osób. Teraz czas na jej reaktywacje, choć w zmienionej formule.

W chwili obecnej, nie dysponuje wystarczającą dużą ilością wolnego czasu, dlatego poszukuje osoby, która byłaby stanie współprowadzić nowy biznes.

KOGO SZUKAM?

1.) Osoby posiadającej – tak jak ja – doświadczenie w sprzedaży w call center, trenera, managera, lub zdolnego coacha.
2.) Kogoś... pasjonującego się sprzedażą oraz psychologią. Zdolnego do kierowania zespołem podległych pracowników i mogącego zapoznać ich z „rzemiosłem” telemarketera.
3.) Osoby, kreatywnej... zdolnej do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji.

CO DAJĘ I CZEGO OCZEKUJĘ?

Posiadam sprzęt biurowy (meble, biurka, szafy, krzesła, fotele, wyposażenie, maszyny, urządzenia, komputery, laptopy, boksy, urządzenia do rozmów telefonicznych itp.), własne (autorskie) publikacje i materiały szkoleniowe, który wnoszę do spółki. Ponadto, oferuję wiedzę, pomoc i doświadczenie w rozkręcaniu biznesu. Patenty, rozwiązania, znaki towarowe, gotowe produkty i usługi, zaplecze informatyczne i teleinformatyczne. Potrzebne know-how, knowledge, bazy danych, bazy klientów, bazy własnych, sprawdzonych i zadowolonych klientów (kilka tysięcy!). Ciekawe pomysły, projekty i propozycje na rozwój i przyszłość. Kontakty biznesowe, handlowe i komercyjne na kilku kontynentach. Wypracowane metody sukcesu. Programy, software, CMS i CRM tworzone pod własne projekty i wymagania, "szyte na miarę". Programy i licencje.

Oczekuję wkładu własnego pozwalającego na funkcjonowanie działalności przez pierwsze kilka miesięcy (3 - 4 miesiące), aż do uzyskania dodatniego bilansu, 100% zaangażowania w przedsięwzięcie, dyspozycyjności i aktywnego wsparcia i współdecydowania o kierunkach jej rozwoju.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie.

Szczegółowe warunki współpracy i wizje działalności firmy, z chęcią przedstawię na bezpośrednim spotkaniu.

Liczę na zdolność do rozmów, owocną dyskusję oraz (gdy zajdzie taka potrzeba) polemikę.

Zainteresowanych, proszę o podesłanie krótkiej informacji o sobie, o swoim doświadczeniu w sprzedaży, w zarządzaniu, w handlu, w call-center i tego co możesz wnieść do przedsięwzięcia?

Pozdrawiam

.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Human R
Na Lento.pl od 15 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie