Szkoła Policealna CANOVA

Dodane: Czwartek, 11 Luty, 2021  08:45
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Florystyka to sztuka tworzenia z kwiatów i roślin różnorodnych kompozycji,projektowanie bukietów oraz wiązanek.Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie aż do śmierci. Wręczamy je w różnych okolicznościach, a często również bez specjalnej okazji. Zawsze budzą radość, tworzą dobrą atmosferę w stosunkach między ludźmi. Florysta to osoba, która potrafi dostrzec i wykorzystać walory estetyczne roślin i kwiatów i stworzyć niepowtarzalne dzieła.
Nauka w Policealnej szkole CANOVA da Ci wysokie kwalifikacje i umiejętności. U nas zdobędziesz wiedzę z zakresu. materiałoznawstwo, materiałoznawstwo nieroślinne, kulturowe podstawy florystyki, środki wyrazu twórczego, kompozycje florystyczne, przedsiębiorstwo florystyczne, język obcy we florystyce, wykonywanie kompozycji florystycznych, podstawy przedsiębiorczości *
dla osób, które nie miały tego przedmiotu w szkole średniej
Dla słuchacz naszego studium florystycznego CANOVA, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oferujemy program rozszerzony o zajęcia z DECOUPAGE.

Zawód florysty stwarza szerokie możliwości pracy .Policealna szkoła CANOVA zapewnia nie tylko wiedzę teoretyczną ale także praktyczną,którą można wykorzystać podczas pracy zawodowej.

Nauka trwa dwa semestry, w trakcie których słuchacz zdobędzie wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Po zdaniu egzaminu organizowanego przez OKE otrzymuje tytuł zawodowy Florysta.
Tryb zaoczny.
Rozpoczęcie zajęć luty 2021 r.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Podgórze
canova
Na Lento.pl od 22 kwi 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków