Stanisław Lem 7 książek

Dodane: Środa, 19 Czerwiec, 2019  20:36
  • Kategoria: Książki i czasopisma / Pozostałe
  • Stan:Nowe
  • Cena: 105 zł

Opis oferty:

NIEZWYCIĘŻONY- Stanisław Lem rok wydania 2015 Wyd. Literackie
str.258. Powieść fantastyczna.
Powieść Niezwyciężony to wymarzony scenariusz wielkiego batalistycznego filmu, poświęconego starciu ludzi z powstałą samorzutnie na odległej planecie populacją mikroautomatów niszczących wszelkie myślenie. To do istoty myślącej należy zrozumieć obcość i wyzwolić się z fatalizmu zniszczenia......

KONGRES FUTUROLOGICZNY – Stanisław Lem rok wydania2015 Wyd. Literackie
str.188 Powieść fantastyczna.
Kongres futurologiczny to jedna z najbardziej brawurowo opowiedzianych przygód Ijona Tichego. Zaproszony na zjazd futurologów we wstrząsanej rewolucją latynoamerykańskiej republice, Tichy przenosi się do świata, gdzie w groteskowym splocie zrealizowały się jednocześnie utopijna i antyutopijna wersja historii przyszłości......

CYBERIADA – St. Lem rok wydanai2015 Wyd. Literackie str.504. Powieść
fantastyczna.

Opowieści Cyberiady to oryginalny stop baśni, fantastyki, materii,, naukowo-technicznej,, i pierwiastka filozoficznego. Świat przedstawiony przez Lema zamieszkują istoty nie będące produktem natury i jej swoistych prawideł. Ludzie są dla robotów stworami budzącymi grozę, Wyczyny konstruktorów prowadzą do niesłychanie zabawnych zdarzeń, jednak z ich fantastycznych przygód można wysnuć bardzo poważne wnioski.

BAJKI ROBOTÓW – St. Lem r. wyd.2013 Wyd. Literackie. Str,222

Bajki robotów to zabawne skrzyżowanie literatury science fiction i tradycyjnej baśni. Ich wyjątkowość polega na tym, że baśniowe fabuły rozgrywają się w kosmicznej scenerii, bohaterami są istoty mechaniczne, natomiast rol czarowników i wróżek pełnią uczeni konstruktorzy.

SOLARIS – St. Lem r. wyd. 2013 Wyd. Literackie str.338

Solaris to najsłynniejsza powieść Lema- od niej zaczyna się światowy rozgłos pisarza. Inspirująca opowieść na temat granic człowieczeństwa i szans porozumienia z Innością jest też romantyczną historią o miłości. Porywająca akcja.

DZIENNIKI GWIAZDOWE – St. Lem rok wydania 2013 Wy. Literackie str.386

Bohater Dzienników gwiazdowych Ijon Tichy jest kosmicznym wędrowcem, który przemierza międzyplanetarne przestrzenie w poszukiwaniu nowych przygód i doświadczeń.

OPOWIEŚCI O PILOCIE PRIXIE – St. Lem rok wyd. 3013 wyd. Literackie str.526

Opowieści o polocie Prixie to jedna z najbardziej lubianych książek Lema, w której autor opisuje serię przygód sympatycznego pilota-kosmonauty. Prix musi dowieść wartości niedoskonałego człowieczeństwa w konfrontacji ze światem maszyn i maszynowego myślenia.
Cena za komplet 99 zl
Idealne na PREZENT lub do twojej biblioteczki
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Nowa Huta
Edward
Na Lento.pl od 02 lip 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń