Stanisław Lem 6 książek

Dodane: Niedziela, 16 Czerwiec, 2019  17:34
  • Kategoria: Książki i czasopisma / Pozostałe
  • Stan:Nowe
  • Cena: 100 zł-17%120 zł

Opis oferty:

Astronauci Stanisław Lem
2017 r. stron : 417 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Astronauci to jedno z najsłynniejszych powieści Lema. W tej powieści jest ładunek nieprzeciętnej wyobraźni i wiary w to, że mądrość weźmie w końcu górę nad politycznym szaleństwem. To poruszająca powieść o ataku na Ziemię wyniszczoną wcześniej wskutek bratobójczej wojny.

Człowiek z Marsa Stanisław Lem
2017 r. stron : 181 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Człowiek z Marsa to pierwsza, na wile lat zapomniana powieść Lema. Jej tematem jest „ wojna światów” toczona przez ludzi w hermetycznie zamkniętym laboratorium z przybyłym z Marsa cyborgiem. Książkę czyta się z prawdziwym zainteresowaniem.

Pamiętnik znaleziony w wannie Stanisław Lem
2017 r. stron : 338 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Pamiętnik znaleziony w wannie jest jedną z najbardziej zagadkowych książek Lema. Czyta się jak zabawną satyrę na przeżarty wiarołomstwem świat nowoczesnego wywiadu, ale jak wszystkie teksty w świecie szpiegów- jest tekstem szyfrowanym. Książka pochłania całkowicie.


Szpital przemienienia Stanisław Lem
2016 r. stron : 324 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Szpital przemieniania to powieść od której zaczyna się droga pisarska Lema. Jest inna niż pozostałe, bo współczesna, a nawet „wojenna „. Udało się autorowi – na małej przestrzeni odciętego od świata szpitala psychiatrycznego –zainscenizować dramat człowieka jako istoty dziwacznie rozdartej między umysłem a ciałem

Katar Stanisław Lem
2016 r. stron : 251 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Katar to powieść jak gdyby „ kryminalna „- bo chodzi w niej o rozwiązanie zagadki serii tajemniczych zgonów, które przytrafiają się klientom neapolitańskich zakładów kąpielowych. Bohater książki, amerykański kosmonauta na przedwczesnej emeryturze próbuje rozwikłać dylemat.


Powrót z gwiazd Stanisław Lem
2017 r. stron : 396 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Powrót z gwiazd to historia astronauty, który za skutek paradoksu czasowego Einsteina powrócił z wyprawy w Kosmos na Ziemię, gdzie tymczasem minęło półtora stulecia. Fascynująca wizja Ziemi jako „ obcej planety”, na której by żyć tam dalej – trzeba na nowo doświadczyć na sobie problemów sensu egzystencji, dobra i zła, swobody i zniewolenia, agresji i miłości. Wspaniała książka.

Głos Pana Stanisław Lem
2016 r. stron : 342 oprawa miękka ze skrzydełkami , wyd. Literackie
Uczeni odkrywają, że na Ziemię dociera z Kosmosu sygnał, który mógłby być komunikatem od rozumnych istot. Jak jednak odczytać to przesłanie, nie wiedząc nic o nadawcach- nawet czy istnieją? Głos Pana jest książką nietypową: brak w niej awanturniczej akcji ale zmagania z tajemnicą poruszają i przykuwają uwagę mocniej niż w niejednej powieści przygodowej.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Nowa Huta
Edward
Na Lento.pl od 02 lip 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń