Sprzedam Funkcjonujące Przedszkole Publiczne w Krakowie

Dodane: Wtorek, 19 Wrzesień, 2023  19:52
 • Kategoria: Współpraca biznesowa
 • Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
  Wyświetlenia
  Data dodania
  Ostatnio widziany
  Obserwujących
  Wysłane zapytania

Opis oferty:

Ze względów zdrowotnych zmuszony jestem odstąpić dobrze funkcjonujące Publiczne Przedszkole w Krakowie.

Oferta obejmuje działający, stabilny interes. Przedszkole funkcjonuje w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach, dostosowane jest do pobytu 79 dzieci, funkcjonuje od ponad 10 lat. Placówka posiada renomę i cieszy się uznaniem wśród okolicznej społeczności i Rodziców naszych podopiecznych.
Sprzedaż obejmuje nabycie wszystkich praw wynikających z zawartych umów (edukacyjnych, pracowniczych i innych) oraz wpisu do ewidencji placówek oświatowych co uprawnia do otrzymywania dotacji na każdego ucznia w placówce i przejęcie całego majątku przedszkola niezbędnego do kontynuacji działalności edukacyjnej. Nowy organ prowadzący uzyskuje dochód już od pierwszego miesiąca po płynnym przejęciu placówki.

Działalność edukacyjna prowadzona jest w dwóch wolnostojących budynkach (domach) posiadających wszelkie wymagane prawem odbiory sanepidu i straży pożarnej wynajmowanych w oparciu o najem długoterminowy. Każdy budynek wyposażony jest w urządzony prywatny plac zabaw. Dodatkowo każdy z nich posiada potencjał dla ewentualnego rozszerzenia działalności. W jednym można otworzyć dodatkowo żłobek a w drugim wynajmować najniższą kondygnację np. na zajęcia dodatkowe dla dzieci lub też gabinety szeroko pojętej pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
W okresie 2019-2022 przedszkole uzyskiwało średnie przychody roczne 1,3 mln zł a w 2023 planowany jest przychód 1,5 mln zł. Obecna liczba dzieci w przedszkolu na poziomie 65 dzieci z tendencją wzrostową. Średnioroczny uzyskiwany przeze mnie zysk po opodatkowaniu wynosił 230tys zł co daje szybki zwrot z inwestycji, który w przypadku otwarcia żłobka bądź wynajmie dolnej części jednego z budynków na gabinety można znacznie skrócić.

Całkowita cena przejęcia wynosi 590tys zł do negocjacji.

Placówka nie posiada zobowiązań finansowych związanych z działalnością przedszkola. Nie ma również konieczności finansowania kapitału obrotowego czy ponoszenia innych nakładów inwestycyjnych na remonty czy doposażenie.

Przede wszystkim zależy mi na kontynuacji funkcjonowania przedszkola dlatego też zastrzegam sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi nabywcami. Dokumenty i inne informacje dotyczące przedszkola zostaną udostępnione potencjalnemu nabywcy po podpisaniu oświadczenia o zachowaniu poufności.
Na wstępnym etapie bardzo proszę o kontakt wyłącznie mailowy kawalerowiczjacek(małpa)gmail.com

*Zdjęcie jest poglądowe.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Przedszkole Publiczne Kraków
Na Lento.pl od 19 wrz 2023
Konto firmowe
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
 • Udostępnij ogłoszenie
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków