Specjalista ds. Sprzedaży - praca od 07.06

Odświeżone: Czwartek, 16 Maj, 2024  15:32

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:4700 zł
  • Płaca brutto max.:5200 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: CSP Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Ponownie rozbudowywujemy zespoły, projekty bardzo się rozwijają i szukamy właśnie Ciebie! :)

Rozmowa z drugą osobą to dla Ciebie woda na młyn? Lubisz nowinki techniczne albo chcesz się z nimi zapoznać? Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową lub wracasz na rynek po dłuższej przerwie? A może dopiero szukasz swojej pierwszej pracy? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, na chociażby jedno pytanie, to zapraszamy do aplikacji!

Jest to praca dla osób w każdym wieku. Wystarczy otwarta głowa i chęci do nauki, a reszty Cię nauczymy.

Zakres obowiązków:
- Doradztwo i telefoniczna sprzedaż usługi Orange Love
- Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
- Wprowadzanie zamówień, uaktualnianie danych w CRM
- Weryfikacja statusu zamówienia

Nasze wymagania:
- Silna orientacja na obsługę Klienta
- Umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Wysoka kultura osobista
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Chęci poszerzania wiedzy produktowej
- Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tj. od pon-pt (9.00-17.00)

Mile widziane:
- Doświadczenie w Call Center: w sprzedaży, w obsłudze Klienta

Oferujemy:
- Stałą podstawę (od 28 zł brutto/h, tj. od 4700 zł brutto/mc) oraz prowizję za sprzedaż
- Stabilną pracę z możliwością przejścia na umowę o pracę
- Szkolenie adaptacyjne z doświadczonym trenerem
- Pracę stacjonarną, a po nabyciu doświadczenia - praca hybrydowa
- Koleżeńską atmosferę w biurze, zgrany zespół oraz strefę relaksu z PS5
- Realny rozwój w strukturach firmy
- Zniżki pracownicze na usługi Orange Polska (do 50%)
- Benefity po 3 miesiącach od zatrudnienia
- Elektroniczny obieg dokumentów kadrowych - m.in. umowy
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Kraków w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Obsługa klienta / call center

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 29 kwi 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków