SCHMITZ/KOEGEL/DAF/VOLVO I INNE

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 25 Kwiecień, 2018  12:09
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi motoryzacyjne / Pozostałe

Opis oferty:

Ciągnik siodłowy lub naczepa: Wynajem lub zakup na miarę twoich potrzeb. Nowe i używane także dla nowych firm!

Czy szukają Państwo rozwiązania swoich problemów logistycznych? A może potrzebują Państwo wynająć ciągnik siodłowy lub naczepę na dłuższy okres czasu, dodatkowo z opcją zakupu? Bez względu na Państwa wymagania logistyczne, znajdziecie Państwo rozwiązanie dopasowane do dostępnego budżetu i specyficznych wymagań w ATL Renting. Przy wynajmie ciągnika siodłowego lub naczepy macie Państwo do wyboru dwie opcje:
Opcja nr 1 – Wynajem operacyjny (z opcją obsługi)

Wynajmują Państwo ciągnik siodłowy lub naczepę, po zakończonym okresie najmu zwracają sprzęt do nas. Płacą Państwo jedynie kwotę wynajmu . Wszystkie pozostałe koszty – takie jak przeglądy i naprawy związane z normalnym użytkowaniem, podatek od środków transportowych, koszty rejestracji, koszty badań technicznych – są pokrywane przez nas. To ty wybier asz rozwiązanie najlepiej pasujące do konkretnej sytuacji. Nasza flota składa się ze sprzętu wysokiej jakości, (średni wiek pojazdu w naszej flocie wynosi dwa lata). Takie rozwiązanie pozwala Państwu korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych i transportowych!
Opcja nr 2 – Wynajem finansowy / Leasing (bez opcji obsługi z opcją zakupu)

Korzystając z tej opcji, płacą Państwo ratę najmu/ leasingu oraz koszty operacyjne łącznie z kosztami rejestracji, podatkiem od środków transportowych, badaniami technicznymi, paliwem i naprawami. W większości oferowany Państwu sprzęt pochodzi z naszej floty, ale nowe jednostki również są dostępne. Przed zakończeniem okresu najmu mogą Państwo zdecydować się wykupić wynajmowany pojazd.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Tomasz Terlecki
Na Lento.pl od 25 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie