Samodzielna Księgowa, praca w biurze rachunkowym, praca w ks

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 09 Wrzesień, 2019  10:03
  • Kategoria: Dam pracę / Finanse / Księgowość
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: General Outsource Sp. z o.o.

Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje klientów z całej Polski, główna siedziba mieści się w Krakowie. Zajmujemy się głównie pełną księgowością. Oferujemy możliwość szybkiego rozwoju.

Opis stanowiska:

- prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
- prowadzenie ewidencji wyciągów bankowych
- przygotowywanie raportów zamknięcia miesiąca
- przygotowywanie raportów zamknięcia roku finansowego dla księgowanych spółek
- analiza, sporządzanie, zatwierdzanie deklaracji rozliczeniowych dla ZUS, GUS i US.
- kontakt z klientami

Wymagania:

- wykształcenie z rachunkowości (ukończonego lub w trakcie)
- doświadczenie w biurze rachunkowym lub w księgowości
- doświadczenie w prowadzeniu pełniej księgowości
- mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

- korzystne formy zatrudnienia (umowa o pracę / rozliczanie na zasadzie faktury, inne możliwe formy - do uzgodnienia)
- możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz nastawionej na rozwój
- samodzielność w ramach wykonywanych zadań
- pełny etat
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem oraz preferowaną formą zatrudnienia.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)"
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

tagi: księgowa, księgowy, księgowość, główny księgowy, główna księgowa, praca w księgowości, biuro rachunkowe, praca w biurze rachunkowym, praca księgowość, księgowanie.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Łagiewniki-Borek Fałęcki
Ola
Na Lento.pl od 18 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń