PRZYJAŹŃ, PARTNERSTWO, NAMIĘTNOŚĆ ;-*

Dodane: Sobota, 13 Lipiec, 2019  00:07
Chcesz zobaczyć zdjęcia?
Poproś o zamieszczenie zdjęć.
  • Kategoria: Pan szuka pani
  • Wiek:40 lat

Opis oferty:

Witam Cię serdecznie!!!

Jestem 38 -letnim, wysokim (183 cm), kulturalnym i zabawnym szatynem, o piwnych oczach, średniej budowy ciała, krótko ostrzyżony (typ czułego, wrażliwego, delikatnego intelektualisty). Posiadam bardzo szeroki wachlarz zainteresowań, który permanentnie poszerzam, jestem dojrzałym emocjonalnie, zrównoważonym, ciepłym, czułym i empatycznym mężczyzną, eleganckim, zadbanym i otwartym, o bardzo dużej tolerancji. Można ze mną rozmawiać szczerze, bez fałszywego wstydu, skrępowania i hipokryzji, umiem przynieść ulgę i pomoc. Uwielbiam pasjonujące rozmowy, długie spacery, spontaniczną radość wynikającą z bliskości drugiego człowieka, Ciebie, wspaniałą lekturę, dzielenie się myślami, dobrą kuchnię, wyborne wino i wykwintne poczucie humoru, którym mógłbym zarazić dywizję wojska i to tego najbardziej sztywnego i ponurego, z Północnej Korei ;-) Na pewno znajdziemy wiele wspólnych tematów i miła konwersacja jest więcej niż pewna :-) To na początek, a potem ... pragnę, abyśmy stali się dla siebie świętem, oddechem od szarej, monotonnej rzeczywistości i dopełnieniem dwóch pierwiastków, niezbędnych w szczęśliwym, pełnym życiu każdej ludzkiej istoty – duchowego i cielesnego. Oczekuję, że połączy nas przyjaźń, oparta na szczerości, wzajemnym szacunku i otwartości oraz tolerancji na wzajemnie odczuwane potrzeby. Chcę, aby moje ramiona były przystanią, bramą raju, obietnicy spełnienia wszystkich marzeń, oazą bezpieczeństwa, poczucia siły, godności, wiary w swoje możliwości i ponadprzeciętną wartość. Ale pragnę również i nie ukrywam, iż zależy mi na budowie bliskiej i dyskretnej relacji. Jeśli jesteś gotowa uczynić krok ku niesamowitej przygodzie i uważasz, iż zasługujemy na szczęście i radość, których tak mało dostarcza nam życie, to bardzo Cię proszę, daj nam szansę ;-) Może okaże się, że jesteśmy dla siebie stworzeni i już się nigdy nie rozstaniemy ;-)
Nie będę dodawał, ponieważ to dla mnie oczywiste, iż zależy mi na zbudowaniu trwałej relacji, a nie spotkaniu na jedną noc. Stąd wyczerpujący i szczery opis oczekiwań, jakie mam wobec naszego związku i podkreślenie jego kompleksowości, która implikuje oba pierwiastki naszej natury.
Wiek (powiedzmy od 18 do 55 lat ;-)), stan cywilny, zobowiązania mają drugorzędne znaczenie - to ma być nasze święto, nasza przestrzeń sacrum, nie poddająca się dyktatowi prozy życia - nie zamierzam ingerować głębiej niż na to pozwolisz w Twoje życie prywatne :-)
Najważniejsze są: gotowość budowania pełnej, wzajemnej relacji i dojrzałość emocjonalna :-*
Byłoby mi bardzo miło, gdybyś napisała kilka słów, jak sobie wyobrażasz nasze spotkania. Z radością obejrzę fotografię całej sylwetki ;-)
Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź:
;-*

P.S. Uprzejmie proszę o odpowiedź zdecydowane Panie, dojrzałe emocjonalnie - odwagi i śmiało, odpowiem na każdy list ;-)
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Twój Nowy Przyjaciel
Na Lento.pl od 14 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń