Przygotowanie do interview w j. ang., tłumaczenie CV+LM

Dodane: Piątek, 05 Październik, 2018  16:55
  • Cena: 40 zł
  • Kategoria: Usługi i firmy / Tłumaczenia

Opis oferty:

Masz przed sobą rozmowę kwalifikacyjną? Wiesz, że zostanie zweryfikowana Twoja znajomość angielskiego? Postaw na wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm.
Jako że pracowałam w Dziale Rekrutacji w jednej z krakowskich firm tłumaczeniowych, do moich obowiązków należała właśnie weryfikacja znajomości języka kandydatów oraz przeprowadzanie rekrutacji. Oferuję więc moje doświadczenie w dwóch dziedzinach: nauczania języka angielskiego (w wydaniu biznesowym, właśnie na potrzeby poszukiwania pracy i rekrutacji), jak i rekrutacji jako takiej, tym samym jestem w stanie przygotować kandydata do spotkania rekrutacyjnego pod względem i językowym i mentalnym.
Podczas kursu otrzymasz cenne wskazówki, jak rekrutacja wygląda w firmie „od kuchni”, przećwiczymy najczęściej zadawane pytania (w j. angielskim), przejdziemy przez wszystkie etapy rekrutacji - od ogłoszenia o pracę, poprzez job interview, aż po przyjęcie/odrzucenie oferty pracy.
Oprócz nauczania języka, oferuję także dodatkowe usługi powiązane z rekrutacją, takie jak doradztwo w zakresie HR, pomoc w stworzeniu profesjonalnego CV i listu motywacyjnego w j. polskim i angielskim, pomoc w założeniu i wypromowaniu profilu na popularnych portalach typu Goldenline czy LinkedIn.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Monika
Na Lento.pl od 08 gru 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie