Praca z językiem niemieckim w sprzedaży

Dodane: Piątek, 17 Maj, 2019  14:15
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Alicja

Opis oferty pracy:

Szukasz ciekawej pracy z językiem obcym?

Znasz język niemiecki?

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z native speakerami i dobrze zarabiać? Aplikuj na stanowisko:

Specjalista obsługi klienta z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:
Telefoniczna obsługa klienta w języku niemieckim - na infolinię przychodzącą dzwonią klienci, którzy zobaczyli reklamę produktu i są zainteresowani zakupem;
Dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody klientom, którzy złożyli u nas zamówienie;
Uzupełnianie bazy danych.

Oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie: podstawa (3 tys. zł netto) plus prowizja zależna od ilości dosprzedanych produktów (ok. 2-3 tys. zł netto);
Pracę od poniedziałku do piątku, ale równie dobrze możemy dostosować grafik do Twoich możliwości
pakiet benefitów (Multisport, Luxmed, MultiMed)

Oczekujemy od Ciebie:
Znajomości języka na poziomie B2/C1
Chęci do pracy w obsłudze klienta i sprzedaży;
Zaangażowania.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to prosimy o przesłanie aplikacji!