Praca stała, PEŁEN ETAT, 1800, Młodszy sprzedawca

Dodane: Wtorek, 13 Sierpień, 2019  15:02
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Poleko-group

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska

Wsparcie grupy handlowej w realizacji bieżących zadań:
• Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami,
• Bezpośrednią obsługę klienta
• Podtrzymywanie relacji handlowych z kluczowymi klientami
• Prowadzenie akcji promocyjnych wraz z końcowym raportowaniem,
• Prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej współpracy z klientami.

WYMAGANIA:

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Predyspozycje do szybkiego przyswajania nowej wiedzy
• Wykształcenie min średnie

Możemy Ci zaoferować:

• Stałą prace na pełny etat , wysokie wynagrodzenie z gwarantowana podstawa oraz wysokie premie.
• Pakiety medyczne oraz sportowe
• nowoczesne środowisko pracy
• szansę na współtworzenie nowych obszarów biznesowych
• dużą dawkę wiedzy - bezpłatne szkolenia sprzedażowe, negocjacyjne
• niesamowita atmosferę,
• wolne weekendy
• prace w młodym zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego Lento.pl

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Swoszowice
Małgorzata
Na Lento.pl od 16 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń