Praca od zaraz/ 3000 zł/ Przedstawiciel handlowy

Dodane: Środa, 12 Czerwiec, 2019  14:57
  • Kategoria: Dam pracę / Marketing / Media
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Poleko-group

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Jeśli jesteś młody i charyzmatyczny oraz chciałbyś pracować w branży, która pozwoliłaby Ci szybko i dobrze zarobić.

Dołącz do nas!

Wymagania jakie stawiamy przed kandydatem:
- przebojowość
- wiek - ukończone 18 lat
- wykształcenia minimum średnie
- wysoka motywacja do pracy
- energiczność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- nie wymagamy doświadczenia - szkolimy
- pewność siebie

Oferujemy:
- bardzo wysokie zarobki
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- ciekawe szkolenia (sprzedażowe, negocjacyjne, sprzedażowe )
- duże możliwości rozwoju/ awansu w ramach struktur spółki
- pracę z młodym i dynamicznym zespole
- wsparcie przełożonego
- wolne weekendy, ponieważ praca jest tylko od pon. do pt.

Obowiązki :
Nie stawiamy przed Tobą szeregu obowiązków do spełnienia... Twoim jedynym i najważniejszym zadaniem jest sprzedaż produktów UPC.

Nie czekaj aplikuj ! Dołącz do naszego zespołu i spełniaj swoje marzenia !

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Krowodrza
Małgorzata
Na Lento.pl od 16 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń