Praca na winobraniu - 12 euro netto

Odświeżone: Poniedziałek, 06 Maj, 2024  22:19

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:60 zł
  • Płaca brutto max.:60 zł
  • Wynagrodzenie:godzinowo
  • Pracodawca: SCEA

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Francja region: Champagne-Ardenne
Termin rozpoczęcia: koniec sierpnia a początek września
Wynagrodzenie: 12euro netto dla zbieraczy, 14 euro netto dla wózkarzy (porter) podana kwotą jest kwotą już na czysto! zarobek od 10 do 12 dni to 1000 do 1450 euro dla zbieraczy na czysto! Wypłata w walucie euro (gotówka). Szef ekipy 15 euro netto i tłumacz 14 euro netto.
Ponadto kierowcy dodatkowo otrzymują po 150 e netto dodatku do wypłaty.
Uwaga: z wypłaty odciągnięte jest jedynie 50 e jednorazowo za prąd i wodę.
Umowa o pracę: kontrakt na warunkach francuskich czyli CDD saisonnier (Contrat à durée determinée) w jezyku polskim umowa sezonowa na określony czas trwania zbiorów.
Podróż - darmowy transport w 2 strony :) Miejscowości wyjazdu autokaru będą podawane w późniejszym terminie.
Czas pracy: od 8h do 11h dziennie (z dużymi ilościami przerw)
Opis stanowiska: zadaniem pracownika jest zbieranie winogron na winnicy za pomocą sekatora (brak akordu) w każdych warunkach pogodowych
Warunki noclegowe: dom prywatny wynajęty na czas pracy
Warunki sanitarne: prysznice, toalety, kuchnia w pełni wyposażona, pralka, suszarka, lodówka, mikrofala, kuchenka elektryczna, itp.
Wyżywienie: we własnym zakresie, bagietki i woda gwarantowane każdego dnia dla każdego
Odzież robocza: pracodawca nie gwarantuje (zaopatrujemy się tak aby pracować w różnych warunkach atmosferycznych, duży nacisk kładziemy na wygodne obuwie podczas pracy.

Wymagania:
- preferowane osoby pracujące z możliwością wzięcia urlopu i nie tylko
- dostępność na okres około 2 tygodni
- dobry stan fizyczny, brak przeciwskazań do pracy fizycznej
- mile widziane pary!

Warunki wyjazdu:
- bus 9os. lub autokar załatwiany przez osoby odpowiedzialne za wyjazd
- brak opłat, zaliczek przed wyjazdem z strony organizatora wyjazdu itp...

Aplikować należy przez formularz zgłoszeniowy na lento.pl podając swoje dane do kontaktu lub należy wysłać e-mail o temacie: Winobranie 2024 na adres pracawfrancji @ interia.pl w treści podając dane: imię i nazwisko i nr tel. kom oraz miejscowość.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Kraków w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
SCEA
Konto firmowe
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków