Praca Kosztorysant/ka instalacji sanitarnych i went.-klim.

Dodane: Niedziela, 16 Luty, 2020  15:41
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Firma Instalacyjna

Zatrudnimy Kosztorysantkę / Kosztorysanta, instalacji sanitarnych,wentylacji,klimatyzacji

Zadania osoby zatrudnionej:

- Analiza dokumentacji technicznej/projektów
- Sprawdzanie ilości przedmiarowych/kosztorysowych
- Tworzenie kosztorysów na podstawie dokumentacji lub przedmiarów
- Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i hurtowni
- Przygotowywanie pytań do danej dokumentacji
- Planowanie pracy w tym terminów wykonywania i dostarczania ofert
- Przygotowywanie dokumentów ofertowych
- Wykonywanie dokumentacji powykonawczych

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia w branży sanitarnej
- Bardzo dobrą umiejętność czytania projektów
- Znajomość środowiska CAD, pdf, word, excel
- Znajomość programu do kosztorysowania Rodos, lub innego ( warunek nie konieczny - możliwość szybkiej nauki)
- Zaangażowanie w wykonywaną pracą

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w stabilnej firmie,
- możliwości rozwoju zawodowego.
- samodzielne stanowisko
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość dostosowania godzin pracy

NIE INTERESUJE NAS PRACA ZDALNA, ORAZ NA ZASADZIE PODWYKONAWSTWA FIRM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Firma Instalacyjna
Na Lento.pl od 22 cze 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń