Praca Hydraulik Płytkarz Norwegia

Dodane: Sobota, 27 Kwiecień, 2019  14:27
  • Kategoria: Dam pracę / Budowa / remonty
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: LNT Bygg

LNT Bygg & Eiendom AS jest norweską firmą ogólnobudowlaną, założoną w 2009 roku. Zajmujemy się remontami generalnymi, oraz świadczymy usługi doradcze i wykonawcze. Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku hydraulik-płytkarz.

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie w pracy hydraulika - płytkarza(minimum 5 lat),
Umiejętność montażu instalacji hydraulicznych wewnętrznych i zewnętrznych w budynkach komercyjnych i mieszkalnych,
Umiejętność układania płytek podłogowych i ściennych,
Umiejętności czytania i stosowania wytycznych zawartych w rysunkach technicznych i dokumentacji budowlanych,
Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi,
Znajomość języka angielskiego, norweskiego lub rosyjskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,
Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej,
montaż instalacji sanitarnych,
montaż instalacji grzewczych, gazowych, zraszaczy, kompresorów,
układania płytek podłogowych i ściennych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zróżnicowane zadania,
Wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności,
Dobre środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres e-mailowy.

Miejsce pracy: Trondheim, Norwegia

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
LNT Bygg
Na Lento.pl od 13 lut 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń