Praca dla kelnerów i barmanów

Dodane: Piątek, 08 Marzec, 2024  14:29

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: PIManagement

Opis oferty pracy

Restauracja w hotelu poszukuje komunikatywnych, uśmiechniętych i samodzielnych kelnerów i barmanów (K/M).

Grafik pracy elastyczny dopasowany do potrzeb

Wysokie napiwki, premie od sprzedaży

Zakres obowiązków
Kelner:

- zapewnianie wysokiego standardu obsługi gości
- przyjmowanie zamówień
- doradzanie gościom w wyborze potraw
- znajomość obowiązującego menu
- prowadzenie rachunku klienta
- utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę miejsca pracy
- współpraca z pozostałymi działami
- zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner
- przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- zgłaszanie do managera uwag ze strony gości

Barman:

- przygotowywanie i serwowanie koktajli
- dbanie o czystość baru i jakość przygotowywanych napojów i koktajli

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność budowania relacji z Gośćmi oraz pozytywne nastawienie
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach porannych bądź wieczornych
- samodzielność oraz zaangażowanie
- wysoka kultura osobista
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie
- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, wyżywienie)
- atrakcyjna wypłata zawsze na czas + service charge
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Kraków w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Gastronomia / Hotelarstwo

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
PIManagement
Konto firmowe
Na Lento.pl od 16 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków