Powierzchnie biurowe STOCZNIOWCÓW 5

Dodane: Piątek, 21 Czerwiec, 2019  08:42
  • Kategoria: Biura i lokale / Do wynajęcia
  • Przeznaczenie:Biurowe
  • Powierzchnia:782 m2
  • Cena: 29 000 zł

Opis oferty:

Właściciel oferuje do wynajęcia obiekt biurowy przy ul. Stoczniowców 5.

W budynku na 4 kondygnacjach znajduje się 14 pomieszczeń biurowych w tym salka konferencyjna. Biura są klimatyzowane, posiadają wentylację mechaniczną, okablowanie komputerowe i telefoniczne (wraz centralą telefoniczna), na podłogach wykładzina dywanowa. Do pomieszczenia serwerowni doprowadzone są dwa łącza światłowodowe. Serwerownia jest klimatyzowana i w przypadku braku napięcia ma podtrzymanie z agregatu prądotwórczego.

Na parterze budynku dostępnym z poziomu 0 znajduje się open space o pow. ok 150 m2 z przynależnym gabinetem, małą salką szkoleniową oraz zapleczem socjalnym i pomieszczeniami pomocniczymi do wykorzystania np. na archiwa. Dodatkowo duży hol w którym można zaaranżować przestrzeń ekspozycyjną, recepcję lub poczekalnię.

Na pozostałych poziomach do dyspozycji najemcy 8 pomieszczeń o pow. od 10 do 50 m2, open space o pow. 80 m2, salka konferencyjna (55 m2), otwarta przestrzeń w której można wydzielić biura, poczekalnie lub recepcję oraz zaplecza socjalne.

Budynek jest usytuowany przy skrzyżowaniu ulic Stoczniowców, Nowohuckiej i Saskiej, wyeksponowany i dobrze widoczny dla przejeżdżających samochodów. Bezpośredni dojazd do budynku możliwy od strony ul. Stoczniowców i Nowohuckiej.

Przed budynkiem oraz w jego bezpośrednim otoczeniu duża ilość miejsc parkingowych.

Teren na którym znajduje się obiekt jest ogrodzony, posiada całodobowy monitoring oraz jest dozorowany w godzinach nocnych. Sam budynek jest wyposażony w instalację alarmową.

Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych z tytułu utrzymania porządku przed budynkiem, pielęgnacji zieleni, ubezpieczenia budynku.

Budynek ogrzewany gazowo, posiada własną kotłownię.

Obecny przyłącz mocy: 120 kW.

Łączna powierzchnia budynku będąca przedmiotem najmu: 782 m2.

Miesięczna kwota najmu 29.000 zł + VAT. Cena nie obejmuje mediów rozliczanych wg. zużycia.

Do budynku przynależy ok. 50 miejsc parkingowych. Cena za miejsce parkingowe: 130 zł +VAT.

Budynek jest połączony z magazynem wysokiego składowania o pow. ok. 900 m2, który stanowi odrębny przedmiot najmu. Obecny status magazynu – DO WYNAJĘCIA.

Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni biurowej w sąsiednim budynku (ok. 240 m2, 15 pomieszczeń - częściowo klimatyzowanych + pomieszczenia na archiwum, małe magazyny).

Możliwość wysłania drogą elektroniczną planów budynku.

Prowizja – 0%.

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową vplusd(at)wp.pl lub telefonicznie pod nr tel. 506 - pokaż numer telefonu - .
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Podgórze
Konrad
Na Lento.pl od 15 lut 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń