Osuszacze powietrza (osuszanie zalanych pomieszczeń)-wynajem

Dodane: Środa, 22 Maj, 2019  15:07
  • Kategoria: Usługi / Usługi remontowe i budowlane
  • Cena: 24 zł

Opis oferty:

Oferuję prosty skuteczny i pewny sposób rozwiązania problemów związanych z obniżeniem wilgotności powietrza w pomieszczeniach.

Nadmiar wilgoci w powietrzu prowadzi do wielu negatywnych zjawisk takich jak: korozja, powstawanie pleśni i grzybów, zbrylanie substancji higroskopijnych, niszczenie materiałów wrażliwych na wilgoć (drewno, gips). Można temu zapobiegać stosując osuszacze powietrza.

Niezależnie od tego czy chodzi o czasowe,czy stałe rozwiązanie tych problemów w mieszkaniu, w piwnicy, w biurze, na budowie, w przemyśle, rolnictwie lub magazynie, fachowo dobierzemy i dostarczymy odpowiadające określonym potrzebom urządzenie osuszające.

Oferujemy osuszacze kondensacyjne i absorbcyjne produkowane przez naszego sprawdzonego partnera - niemiecki koncern TROTEC.

Urządzenia te znajdują zastosowanie: do przyspieszania procesów związanych z wysychaniem pomieszczeń co skutkuje wyraźnym skróceniem terminów zasiedlenia nowo budowanych i remontowanych obiektów (szybsze rozpoczęcie prac malarskich i wykończeniowych), do hamowania rozwoju grzybów, pleśni i drobnoustrojów w przemyśle spożywczym, do składowania produktów rolnych, przypraw, używek, przyrządów elektronicznych, wyrobów papierowych do osuszania piwnic, hal, archiwów do ochrony przed korozją konstrukcji stalowych do usuwania szkód pożarowych i powodziowych Osuszacze te charakteryzują się wysoką estetyką, wykonane są w/g najnowszej technologii. Wysokie parametry przepływu powietrza sprawiają, że są to urządzenia bardzo wydajne i energooszczędne.

Ceny wynajmu , w zależności od wybranego typu osuszacza, od 24 do 52 zł/dobę netto.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Tomasz Karaś
Na Lento.pl od 22 maj 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń