Osuszacz powietrza, pochłaniacz wilgoci, Wynajem Kraków

Dodane: Poniedziałek, 10 Grudzień, 2018  10:08
  • Usługi remontowe i budowlane

Opis oferty:

Szukasz osuszacza bo zalało Ci mieszkanie lub wykańczasz pomieszczenia i nie masz czasu oraz warunków aby ściany i wylewki wyschły do odpowiedniego poziomu ? Dobrze trafiłeś ! Oferujemy osuszacze powietrza na wynajem. Posiadamy kilka osuszaczy o różnych wydajnościach do większych oraz mniejszych pomieszczeń (20L, kilka ~30L oraz 2x90L) a także jeden osuszacz absorpcyjny.
Osuszacze kondensacyjne powodują skroplenie pary wodnej z powietrza i odprowadzenie jej do pojemnika lub odpływu, w ten sposób suche powietrze w pomieszczeniu powoduje szybsze osuszanie ścian lub innych materiałów. Aby osuszacz pracował z maksymalną wydajnością należy zapewnić mu optymalne warunki pracy. Pomieszczenie powinno być jak najmniej zanieczyszczone pyłem gdyż powoduje ono zapchanie urządzenia i spadek wydajności, temperatura powinna być zbliżona do 30 stopni C. Jeśli temperatura będzie niska wydajność takiego urządzenia znacznie spada. Samo ogrzanie pomieszczenia nie jest tak wydajne gdyż para wodna znajduje się nadal w pomieszczeniu i nie ma jak z niego się wydostać, a po otwarciu okien tracimy temperaturę. Dla tego urządzenie pracujące w takim pomieszczeniu ściąga parę wodną do kanalizacji i przyspiesza schnięcie.

Wyjątek stanowi osuszacz absorpcyjny który może pracować w niskich temperaturach np w chłodniach, ale tego typu osuszacze nie skraplają wody do pojemnika a jedynie wyrzucają wilgotne powietrze na zewnątrz budynku po przez rurę. Ich wydajność niestety nie jest mierzona w litrach skroplin a teoretyczną ilością przepływającego osuszanego powietrza.

Największy osuszacz - angielskiej Firmy CALOREX DHM600 o wydajności do 90L/24h, przepływie powietrza ok 700m3/h. Moc pobierana ok 1kW. Na zdjęciu po prawej stronie.
Urządzenie jest dosyć sporę ale spokojnie można je położone na płasko zabrać samochodem osobowym na złożonych siedzeniach lub w bagażniku. Osuszacz ma dosyć spore kółka co ułatwia transport po płaskim. Należy pamiętać aby zapewnić odpływ skroplin gdyż osuszacz ten nie ma zbiornika wewnętrznego i woda cały czas skapuje przez rurkę. Średnica węża odprowadzającego skropliny to 12mm.

Średnie osuszacze o wydajności do 30L/24h lub 28L/24h. Moc pobierana ok 650W. Na zdjęciu - drugi lub trzeci od lewej strony (biały lub stalowy).
Urządzenie małe i łatwe w transporcie, ale musi być transportowane na stojąco, ma małe kółka. Te osuszacze mają wewnętrzny zbiornik a po zapełnieniu wyłączają się. Wystarczy opróżnić zbiornik i osuszacz będzie dalej pracował. Idealne w małych pomieszczeniach, po zrobieniu gładzi, tynków lub malowaniu.

Mały osuszacz o wydajności do 20L/24h. Moc pobierana ok 490W. Na zdjęciu pierwszy po lewej stronie.
Urządzenie małe i łatwe w transporcie, ale musi być transportowane na stojąco, ma małe kółka. Ten osuszacz ma wewnętrzny zbiornik ale pracuje cały a także może pracować skraplając wodę do większego zbiornika lub do odpływu za pomocą rurki. Idealny w małych pomieszczeniach, po zrobieniu gładzi lub malowaniu.

W przypadku pytań oraz rezerwacji terminu i odbioru proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 535 22 66 99
Odbiór osobisty w krakowie w okolicy bagrów.
W ofercie także nagrzewnice elektryczne i gazowa.
Wystawiam Fakturę VAT na wynajem urządzenia.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Podgórze
Mateusz
Na Lento.pl od 05 sty 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie