Oferta pracy Doktorant/Badacz w projekcie wdrożeniowym

Dodane: Środa, 07 Sierpień, 2024  14:38

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:6000 zł
  • Płaca brutto max.:7000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Instytut Fizjologii Roślin PAN

Opis oferty pracy

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy zmotywowanego i ambitnego Doktoranta/Badacza do udziału w programie Doktorat Wdrożeniowy, realizowanego w ramach trójstronnej umowy o pracę pomiędzy Instytutem Fizjologii Roślin im. F. Górskiego PAN, Małopolską Hodowlą Roślin Sp. z o.o. oraz Doktorantem. Partner przemysłowy jest zainteresowany rozwiązaniem problemu w ramach pracy projektowej, konstrukcyjnej, technologicznej lub wdrożeniowej, którą przygotuje Doktorant, oraz komercjalizacją tego rozwiązania.

FINANSOWANIE:

Stanowisko będzie finansowane w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Doktorat wdrożeniowy 2024 oraz w ramach umowy o pracę z partnerem przemysłowym. Umowa o pracę z MHR Sp. z. o.o. od 1 października 2024.

MIEJSCE PRACY:

Instytut Fizjologii Roślin im. F. Górskiego PAN Krakowie oraz Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

CZAS TRWANIA PROJEKTU:

Cztery lata (osiem semestrów).

KWALIFIKACJE KANDYDATA:

Magister nauk przyrodniczych, np. biotechnologii, biologii, chemii lub pokrewnych
Zainteresowanie nauką i obszarem R&D
Zainteresowanie pracą z roślinami i ich biochemią
Podstawy wiedzy i umiejętności z zakresu biochemii, biologii molekularnej, analityki i inżynierii genetycznej
Chęć uczestnictwa w społeczności naukowej
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Umiejętność organizowania pracy własnej
Kreatywność, komunikatywność, sumienność.

OFERUJEMY:

Możliwość rozwoju zawodowego i naukowego w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz w renomowanym instytucie naukowym.
Współpracę z doświadczonym zespołem badawczym.
Udział w innowacyjnym projekcie z możliwością wdrożenia i komercjalizacji wyników badań.
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie.

REKRUTACJA I WYMAGANIA:

Rekrutacja odbędzie się zgodnie z wymogami Szkoły Doktorskiej Nauk Przyrodniczych i Rolniczych (SDNPiR) (Szczegóły: https://botany.pl/index.php/pl/teaching-pl/doctoral-school-pl/about-the-doctoral-school-pl) oraz programu "Doktorat wdrożeniowy" (Szczegóły: https://www.gov.pl/web/nauka/projekt-doktorat-wdrozeniowy).
Podjęcie współpracy z dwoma podmiotami: Instytutem naukowym - IFR PAN oraz partnerem przemysłowym - MHR Podjęcie kształcenia w Szkole Doktorskiej Nauk Przyrodniczych i Rolniczych (SDNPiR):
Przygotowanie rozprawy doktorskiej w zgodności z przepisami SDNPiR.

APLIKOWANIE:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań programu Doktorat wdrożeniowy na adres e-mail: e.dubas_at_ifr-pan.edu.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: "Rekrutacja DW-2024"
Termin nadsyłania aplikacji: Do 1 września 2024

DODATKOWE INFORMACJE:

Jeśli masz pytania związane ze stanowiskiem lub projektem skontaktuj się:
dr hab. Ewa Dubas e.dubas_at_ifr-pan.edu.pl

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Kraków w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Edukacja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Instytut Fizjologii Roślin PAN
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 sie 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków