Odkłady pszczele, pszczoły, matki pszczele, ule, miód,

Dodane: Poniedziałek, 01 Październik, 2018  11:34
  • Cena: 250 zł
  • Kategoria: Zwierzęta / Zwierzęta gospodarskie

Opis oferty:

Witam.
Oferuję silne odkłady pszczele 4 ramkowe (wielkopolskie lub ostrowskiej).
Odkład składa się z 2 ramek osłonowych z pokarmem, 2 ramki z czerwiem w różnym wieku. Ramki obsiadane przez pszczoły „na czarno”.
Matka kranika czerwiąca.
Posiadam do zaoferowania w zależności od sezonu 20-30 odkładów (nadwyżka z pasieki), więc kto pierwszy ten będzie miał możliwość zakupu (jeśli chcesz mieć pewność można dokonać rezerwacji). Realizacja według kolejności rezerwacji lub zamówień.
Odkłady wykonuję jak dla siebie (ponieważ wszystkie nie rozdysponowane zostaną w mojej pasiece).
Czyli:
- Odkłady wykonywane na ramkach przeczerwionych kilka razy (nie ciemnych jak smoła co występuje przy masowych hodowcach, które nadają się do przetopienia), więc ramki będą dłużej służyć (w zależności od wykorzystania nawet kilka sezonów).
- Każda ramka obsiadana przez pszczoły „na czarno”
- Matka unasieniona naturalnie na pasieczysku, co daję gwarancję że matka jest pełnowartościowa po locie godowym (co jest już testem dla matki wadliwe i niesprawne nie wracają).
- Odkład jest leczony na warrozę w okresie bez czerwiu zasklepionego co daję największą skuteczność zabiegu oraz ułatwia start młodej rodzince.
Pasieka znajduje się na wysokości 700-740 npm z tego powodu pszczoły muszą być odporne i wytrzymałe na ciężkie górskie warunki. Z powodu cięższego i zimniejszego klimatu oraz późniejszej wiośnie (od 1 do nawet 4 tygodni później niż w miejscowościach oddalonych nawet o 20-30 km i niżej położonych) odkłady mogę oferować także z pewnym opóźnieniem, zwykle można odbierać w zależności od pogody od pierwszej dekady czerwca.
Według literatury odkład 4 ramkowy wykonany w połowie maja spokojnie zdąży przygotować się do zimowli a nawet można pozyskać trochę miodu z późnych pożytków.
Zadatek przy rezerwacji odkładu 10%, termin odbioru w zależności od pogody i warunków zwykle od 1 dekady czerwca, według kolejności zgłoszeń.
Cena 250 zł za odkład. Istnieje możliwość dowozu własnych uli
Odbiór osobisty Mochnaczka Wyżna (Gmina Krynica Zdrój) lub Bartkowa Posadowa (gmina Gródek Nad Dunajcem) ,możliwość wysyłki po uzgodnieniu.
Istnieje możliwość zakupu pszczół z ulami, dodatkowych ramek i suszu pszczelego (odbudowanych ramek) ), odkłady 3-5 rakowe, odkłady przezimowane, rodziny pszczele przezimowane.

Kontakt: rafal2636@gmail.com
Zapraszam do zakupu i na inne moje oferty.
Posiadam także w ofercie
Pakiety pszczele.
Rodziny przezimowane.
Istnieje możliwość zakupu odkładów z ulami.
Suszu (ramek odbudowanych).
Odkłady 3,4,5, ramkowe.
Miód.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Rafał
Na Lento.pl od 13 gru 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie