Nauka gry na skrzypcach, gitarze, fortepianie, ukulele

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 15 Sierpień, 2018  08:14
  • Nauka i Szkolenia
  • Cena: 50 zł

Opis oferty:

Edukacja muzyczna w dowolnej formie wpływa na rozwój intelektualny człowieka, jego lepszą koncentrację, opanowuje stres i wspomaga poczucie estetyki oraz kultury, zwłaszcza wśród dzieci, które na wczesnych etapach swojego rozwoju potrzebują wzmożonej aktywności psychicznej oraz fizycznej.

Innymi słowy dziecko które gra, rozwija się szybciej i lepiej, a dorosły odnajduje sposób na stres i pasję.


Jestem Studentem 5 roku studiów Magisterskich krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie Skrzypiec. Moje doświadczenie to 7 lat nieustannego uczenia gry na gitarze, skrzypcach i fortepianie osób w każdym wieku. Jestem instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, posiadam ponad 8 letnie doświadczenie pracy z dziećmi w różnym wieku.

Pierwsza lekcja jest darmowa. Na początku ustalimy naturalne predyspozycje ucznia do gry oraz omówimy szczegółowo cele i zamierzenia. Wspólnie przedyskutujemy częstotliwość lekcji oraz ich długość. Wszystko czego potrzebuję to zeszyt w pięciolinię oraz skupienie ucznia, cisza i instrument.

Koszt lekcji to około 50 zł, zależnie od miejsca oraz poziomu zaawansowania. Dojadę do każdego miejsca w Krakowie lub poprowadzę lekcję w okolicach Alei Kijowskiej.

W razie pytań lub wątpliwości, zachęcam do kontaktu.

721 407 742 721 - pokaż numer telefonu -
Piotr

Nauka gry na skrzypcach, nauka gry na gitarze, Nauka gry na fortepianie, Nauka gry, Nauka gry Kraków, Skrzypce Kraków, Gitara Kraków, Fortepian Kraków, Granie na skrzypcach Kraków, Granie na gitarze kraków, granie na fortepianie kraków, Fortepian Kraków, gitara kraków, skrzypce kraków, Nauka grania na skrzypcach, naukra grania na gitarze, nauka grania na fortepianie, nauka grania na ukulele

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Piotr
Na Lento.pl od 08 gru 2012
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie