Namiot Handlowy Namioty expresowe handlowe PAWILON

Odświeżone: Sobota, 27 Grudzień, 2025  11:03
1 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Ogród / Pozostałe
  • Stan:Nowe

Opis oferty

NAMIOT HANDLOWY STALOWY



Mam do sprzedania namiot handlowy o wymiarach 2,5x2,5m z 3 ścianami ( bokami) .

Solidna stalowa ocynkowana konstrukcja rozkładana ekspresowo.

namiot handlowy, ekspresowy



Montaż i demontaż namiotu trwa kilkadziesiąt sekund.

Powłoka namiotów handlowych wykonana jest standardowo z materiału typu wodoodporny poliester impregnowany o gramaturze 210g/1m2.

Konstrukcja namiotu - Stelaż - wykonany w całości ze stali cynkowanej galwanicznie powleczonej

Średnica nogi to 43 mm .



Dostępne kilkanaście kolorów poszycia do wyboru.

Zalety produktu typu namiot ekspresowy - możliwość bardzo szybkiego montażu i demontażu namiotu ekspresowego, wystarczy kilka minut dla dwóch osób.

-kontrukcja namiotu ekspresowego jest jednoczęściowa, co eliminuje problem zgubienia pojedynczego elementu,

-namiot ekspresowy poosiada możliwość użytkowania na nierównym terenie dzięki regulacji wysokości stelaża

- wysoka jakość oferowanego produktu, -możliwość zindywidualizowania i dostosowania namiotu ekspresowego do potrzeb Klienta, poprzez szeroki wybór wymiaru zadaszenia, kolorystyki, ilości ścian bocznych, okienek lub drzwi w ściankach bocznych.



W naszych namiotach nogi wykończone są stopkami, które można przytwierdzić do podłoża.

Wymiary:

Wysokość regulowana - od 1,6m do 2,1m

Waga ok. 40 kg

Namiot sprawdza się w handlu, gastronomi jako zadaszenie wystaw, ekspozycji targowych, osłona przed słońcem oraz deszczem wszędzie tam gdzie potrzebujemy zadaszyć dużą powierzchnię w krótkim czasie. Wykonanie stelaża pozwala na ekspresowe rozłożenie namiotu w przeciągu kilkudziesięciu sekund.

Nasze namioty posiadają gwarancję producenta.





Więcej informacji pod tel. 601 - pokaż numer telefonu -

POLSKIE NAMIOTY



NAMIOTY KRAKÓW

NAMIOT HANDLOWY, REKLAMOWY

WYNAJEM NAMIOTÓW

POLSKIE NAMIOTY

NAMIOTY REKLAMOWE

NAMIOT HANDLOWY, REKLAMOWY

NAMIOTY REKLAMOWE





tel. 601 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

MAREK
Konto prywatne
Na Lento.pl od 27 wrz 2012
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń

Prawa konsumenta

Sprzedawca jest osobą prywatną
W związku z czym transakcji nie obejmują przepisy o ochronie konsumentów m.in. prawo do odstąpienia od umowy. Sprzedawca odpowiada jednak za niezgodność towaru z umową...
, z tytułu rękojmi, zgodnie z postanowieniami Kodeksu Cywilnego.
Odpowiedzialność
W zakup przedmiotu przez Lento.pl, zaangażowanych jest kilka podmiotów. Obowiązki każdego z nich są następujące:
  1. Lento.pl odpowiada za udostępnienie usług internetowych, takich jak konto w Serwisie, możliwość zamieszczania ogłoszeń, ich promowania, kontakt ze Sprzedawcą oraz inne usługi, zgodnie z zapisami zawartymi w Regulaminie.
  2. Sprzedawca jest odpowiedzialny za zapewnienie metody płatności i przesyłki, sprzedaż i wysłanie dokładnie tego przedmiotu, jaki został opisany w ogłoszeniu.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu płatności, dostępnych opcji wysyłki lub zakupu, sugerujemy bezpośredni kontakt ze Sprzedawcą
Dowiedz się więcej na stronie UOKiK »
Rozwiń
Zwiń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków