MAXIU-niewielki prawie jamnik- delikatny psiak prosi o dom,

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 17 Lipiec, 2018  14:25
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Poszukujemy domu dla Maxia - pieska, który swoim wyglądem mocno przypomina jamnika. Maxiu to psiak młodziutki - obecnie ma około 2-3 lata, jest drobniutki, niewielki. Waży około 10 kg, większy nie będzie. Maxiu ciężko przeżył stratę właściciela. Zamknął się w sobie, stał się trochę nieobecny. Widać, że przejście z warunków domowych na schronisko bardzo negatywnie odbiło się na nim. Psiak pomału adaptuje się do obecnych warunków, ale pilnie szukamy dla niego domu. Maxiu potrzebuje człowieka z którym będzie mógł spędzać czas. Domu, który zapewni mu spokój i bezpieczeństwo. Maxiu na pewno szybko stanie się oddanym przyjacielem rodziny i będzie do niej mocno przywiązany. Maxiu to z zachowania typowy jamnik; będzie bezwzględnie oddany jednemu panu, ale innych domowników także będzie traktował z szacunkiem. Nie pozwoli sobie jednak wejść na głowę. Maxiu to psiak spokojny o grzeczny, ale czujny. Nie jest szczekliwy, ale jest uważnym obserwatorem. Wszystko widzi, wszystko słyszy. Pomimo strachu przed tym, co dla niego nieznane pozwala wykonywać przy sobie zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne - byle spokojnie i nic na siłę.
Maxiu bardzo prosi o dom. Za kilka dni kończy kwarantannę, a telefon milczy.. Prosimy o dobry i kochający dom dla Maxia.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793 - pokaż numer telefonu - . Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Kraków
Iwona
Na Lento.pl od 12 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń