Małżeństwo pozna małżeństwo
Kraków Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 27 Maj, 2026 15:24
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Para szuka
Opis oferty
Małżeństwo w okolicach 50tki, pozna małżeństwo lub stałą parę.Jesteśmy początkujący, bez doświadczeń. Zwykli, nie żadni modele. Oboje jesteśmy hetero i podobnych ludzi szukamy.
Nie tylko w jednym celu, przede wszystkim do ogólnie fajnej znajomości, grill, wspólny wyjazd itd. Jeśli więc ktoś zdania nie potrafi sklecić, to raczej nic z tego nie bedzie.
Realni, ale nie umawiamy się w ciemno, chcielibyśmy poznać oczekiwania i preferencje, zanim wspólnie podejmiemy jakąś decyzję. Jeśli to zbyt trudne, proszę szukać gdzie indziej ;)
Aż tak bardzo nas nie ciśnie, by umawiać sie na zaraz, podawać fona i inne takie.
Nie szukamy znajomości z panami solo. Nie wysyłamy pierwsi zdjęć.
Ps.
Kucza, panowie - po jakiemu trzeba pisać, żebyście zrozumieli, że NIE SZUKAMY PANA SAMEGO. Nie interesuje nas, czy macie duże czy małe poczucie... humoru,, wasze fantazje i pomysły.
Szukamy małżeństwa. Capisci?
;)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Smokuś
Na Lento.pl od 21 maj 2026
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook
