Małżeństwo pozna kobietę, przyjaciółkę, ko…..

Dodane: Sobota, 24 Maj, 2025  22:33

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Para szuka
  • Zainteresowania:
    discosoullata 90-temuzyka elektronicznamuzyka latynoskalatinotechnomuzyka relaksacyjnapopdancechillouthouseR&Bfilmy psychologicznefilmy kryminalneczarne komedieromansekomedie romantycznedramatyfilmy przygodowefilmy akcjikomediethrilleryspacerowaniegórskie wędrówkiklubykoncertyrodzinaz przyjaciółmibieganiejazda na rowerze

Opis oferty

Poszukujemy jednej sympatycznej kobiety do bliskiej znajomości ,kobiety otwartej , kulturalnej a zarazem ciut szalonej… pragniemy stworzyć ciekawą znajomość opartą na zaufaniu o miłym hedonistycznym podejściu. Kasia 40 latka szczupła zadbana 165/58 biust C , Marcin 43 latek, szczupły , 182/74 jesteśmy małżeństwem o 15 letnim stażu.

Raz na czas wyjeżdżamy w góry celem odetchnięcia od codzienności i byłoby miło podzielić ten czas na wspólne wędrówki , rozmowy i może z czasem bliższe wspólne relacje.


Wiek nie ma znaczenia, preferujemy poznanie singielki , bądź uśmiechnięta i zadbaną kobietą. Na tym etapie znajomości nie wymieniamy się numerem telefonu jak również, nie wysyłamy zdjęć.

Kasia i Marcin
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków