MALEŃKI DENISEK prosi o kochający dom - maluszek - 7-8 tyg-

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 13 Czerwiec, 2018  13:21
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Przedstawiamy Deniska - maluszka - szczeniątka, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Maluszek w tej chwili ma około 7-8 tygodni, do nas trafił z rodzeństwem. Wszystkie maluchy mają już domy, Denisek pozostał. Najbardziej "oryginalny", ze śnieżnym noskiem, ale nie znalazł jeszcze amatora swej urody.
Denisek to otwarty na ludzi, pogodny, wesoły maluszek. Obecnie waży około 2 kg, gdy dorośnie nie powinien przekroczyć wagi 15-20 kg.
Maluszek jest kochany, lubi się przytulać, bardzo potrzebuje człowieka na co dzień. PIESEK NIE ZOSTANIE WYDANY NA POLE. Szczeniątka potrzebują ciepła, miłości, opieki i troski, a nie samotnej egzystencji na podwórku.
Prosimy o szansę na dom dla tego uroczego maleństwa.
Niestety, mimo najlepszych chęci, nie jesteśmy w stanie zapewnić mu indywidualnej opieki, takiej, jakiej wymagają wszystkie szczenięta w tym wieku.

Decydując się na adopcję malucha PAMIĘTAJ.
Nie wiemy co z niego wyrośnie- wagę i wielkość określamy orientacyjnie- nie znając rodziców nie jesteśmy w stanie powiedzieć nic na pewno. Te psiaki na pewno będą minimum średnie - 15-20 kg.
Psie maluchy wymagają uwagi, czasu, pieniędzy i miłości- takiej rozsądnej.
Mogą niszczyć, załatwiać się w domu i płakać pod Twoją nieobecność.
To Twoja rola, aby nauczyć je życia i dać dobry, świadomy dom- ten zły już miały.
Warunkiem adopcji jest kastracja/sterylizacja.
Nie podoba Ci się to?
Pomyśl o tym, że kiedyś dzieci Twojego maluszka, tak jak on, wylądują za kratami, a Ty się do tego przyczynisz.
Mama tych maluchów podobno wydała na świat już wiele miotów. Zbyt wiele..
W naszym schronisku, po adopcji, kastracja/sterylizacja jest bezpłatna. Jest ona wymagana, obowiązkowa i konieczna. Wystarczy wybrać do nas numer i umówić się na spotkanie.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8-20. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jeśli nie możemy w danej chwili odebrać - oddzwonimy. Prosimy o cierpliwość.
Maluszki są 1 x zaszczepione, mają pełne odrobaczenie, są zaczipowane i odpchlone. Konieczne będzie powtórzenie szczepień.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dojrzałe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793 - pokaż numer telefonu - . Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Kraków
Iwona
Na Lento.pl od 12 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń