Likwidacja schroniska-grzeczna Ebi czeka na dom

Dodane: Czwartek, 20 Wrzesień, 2018  11:36

Opis oferty:

Czy wiecie, że Ebi mieszka w schronisku od szczeniaka, czyli już 6 lat? Czy wiecie jak bardzo smutne jest jej życie za kratami? Na zdjęciu cieszy się spacerem, trawą, chwilą wolności poza boksem, ale większość czasu spędza w smutnych, zakratowanych czterech kątach. Nie zasługuje na taki los, niczego złego w życiu nie zrobiła, niczego..
Ebi urodziła się w 2010 roku, spędziła w schronisku niemal całe swoje życie. Nie zna innego świata i tylko w swoim boksiuku czuje się bezpiecznie. Wyjście poza teren schroniska jest dla niej niemałym stresem, wciąż oswaja się z tym, co jest po drugiej stronie muru.

Ebi jest grzeczną, spokojną sunią, nie potrafi jednak jeszcze okazywać człowiekowi uczuć. Szuka opiekuna, który zrozumie, że psy takie jak ona muszą nauczyć się życia na nowo. Miejski ruch, tłum ludzi, schody, winda, klatka schodowa i in.- to wszystko zobaczy po raz pierwszy. Ma prawo bać się, panikować, zastygać w bezruchu, trafi bowiem pod skrzydła obcego człowieka, do obcego miejsca - każdy by się denerwował.

Schronisko jest obecnie jej domem, marnym, ale jednak domem. Czy znajdzie się ktoś, kto okaże naszej Ebi taki ogrom cierpliwości i poświęci sporo czasu na dostosowanie się do nowych warunków życia?

Już czas by jej smutne, zakratowane życie odmieniło się o 180 stopni. Prosimy, daj jej szansę pokazać jaką jest wspaniałą sunią.

Ebi jest wysterylizowana i zaszczepiona, jest średniej wielkości. Nie powinna mieszkać z małymi dziećmi.

Kontakt w sprawie adopcji: 601 245 643 601 - pokaż numer telefonu - (w godz. 10.00-20.00).

Ebi czeka w schronisku w Busku/świętokrzyskie/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
wolontariusz
Na Lento.pl od 22 mar 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie