ŁATEK-super fajny, miły, wesoły, KOCHANY psiak szuka domu

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 04 Kwiecień, 2018  19:59
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Poszukujemy dobrego domu dla super psa - Łatka. Łatek jest psiakiem przemiłym; wesoły, radosny, pogodny. Trafił do nas trochę wystraszony, ale okazał się być kochanym maluchem. Łatek doskonale będzie nadawał się na członka rodziny nawet tej, która posiada małe dzieci. Psiak ma około 4 miesiące, nie więcej. Przy swych obecnych rozmiarach szacujemy, że będzie średnim pieskiem - około 15-20 kg (być może ma w sobie geny psów w typie border collie). Psiak jest młodziutki, to jeszcze dziecko - pozostanie z Państwem na kolejnych kilkanaście lat. Szukamy rodziny, która szuka przyjaciela na wiele lat.
Psiak nas razie jeszcze nie najlepiej spaceruje ma smyczy, ale to nie problem. Nauczy się spacerować w 1-2 dni. Łatek uwielbia towarzystwo opiekunów, świetnie czuje się wśród ludzi. Lubi być trzymany na rękach, przytula się do opiekunów. To kochany, wspaniały, wyjątkowy psiak, który zasługuje na najlepszy, kochający dom.
Łatek dogaduje się z innymi psami, nie jest agresywny.
Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793 - pokaż numer telefonu - . Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Kraków
Iwona
Na Lento.pl od 12 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń