KURS RYSUNKU NA ARCHITEKTURĘ ZAPISY NA ROK 2020/2021

Dodane: Wtorek, 23 Luty, 2021  09:49
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 390 zł

Opis oferty:

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2020/2021 Kurs rysunku Elipsa w Krakowie Terminy w trakcie roku szkolnego:
* wtorek 15.30-19.30
* środa 15.30-19.30
* czwartek 15.30-19.30
* Sobota 9.30-13.30

KURS HISTORII SZTUKI
* Czwartek 15.30-17.00
* Sobota 13.30-15.00

* ZAPISY NA KURS RYSUNKU TRWAJĄ.

* Kurs rysunku przeznaczony jest dla osób początkujących oraz posiadających podstawowe umiejętności. Do rozpoczęcia nauki nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Terminy na kurs podstawowy 1x w tygodniu lub kurs intensywny 2x w tygodniu, dobierają Państwo dowolnie z wyżej wymienionych dni. Do kursantów podchodzimy indywidualnie, każdy uczeń może rozpocząć naukę rysunku od dowolnie wybranego terminu. Podział grup na początkującą i zaawansowaną. Istnieje możliwość doboru godzin do planów zajęć w szkołach i na studiach. Kurs rysunku przeznaczony jest dla osób początkujących oraz posiadających podstawowe umiejętności. Do rozpoczęcia nauki nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Grupy od 5 do 10 osób na 2 prowadzących w zależności od wybranego dnia. Wysoki odsetek zdających na studia oraz satysfakcja kursantów gratyfikacją zajęcia Elipsa jako jedne z bardziej odpowiednich jeżeli chodzi o egzaminy wstępne na studia architektoniczne. Dzięki dobrze dobranym materiałom i tematom z PK, a także innych wydziałów w Polsce, kursanci dostają się nie tylko na studia architektury i architektury krajobrazu w naszym kraju, ale również na prestiżowe uczelnie zagraniczne m.in w Hiszpanii, Anglii, Luxemburgu, Francji, Austrii, Kanadzie, co potwierdzone jest zdającymi kandydatami odwiedzającymi nas każdego roku w pracowni. Historia kursu rysunku sięga ROKU 1999. Uczymy rysunku od 12 lat z sukcesami, gwarantujemy skuteczność oraz solidne przygotowanie, wsparte systematycznością i regularną pracą kursanta. Zajęcia prowadzą dyplomowani architekci z tytułami naukowymi doktor, magister oraz dorobkiem w dziedzinie projektów i edukacji, członkowie SARP oraz IARP. Adres przeprowadzania zajęć z rysunku odręcznego:

* Pracownia Architektury i Rysunku s.c., Krowoderska 6/14, Kraków * lokalizacja blisko Dworca Głównego i Rynku Głównego w Krakowie. Zapisy:

* Zapisy oraz zapytania przyjmujemy telefonicznie lub e-mailem oraz na zajęciach w pracowni
* tel. 692 - pokaż numer telefonu - , 600 - pokaż numer telefonu - , e-mail: @ ZAPISY PO DOKONANIU WYBORU KURSU MOŻNA SKŁADAĆ RÓWNIEŻ POPRZEZ FORMULARZ ON-LINE - zapisy na kurs - na www.kurs-rysunku.pl

* Szczegółowych informacji na temat płatności oraz kursu, udzielamy telefonicznie lub e-mailem, oferujemy przystępną cenę za kursy rysunku.
* Dla osób uczestniczących w kursie intensywnym 2x w tygodniu proponujemy rabaty.
* Kurs rysunku stosuje system rabatów przy wpłacie z góry za 1 semestr oraz 2 semestry w roku szkolnym. Rabaty obowiązują dla kursu podstawowego i kursu intensywnego.
* Kurs gwarantuje, że opłata za naukę nie będzie podnoszona w trakcie roku szkolnego.
* Opłaty pobieramy miesięcznie. Co w cenie:
* W cenę wliczony jest papier B2 (50x70) oraz pomoce dydaktyczne. Udostępniamy również deski (50x70) do rysowania Co należy przynieść:
* We własnym zakresie należy przynieść na pierwsze zajęcia ołówek automatyczny 1.0 / 2.0 oraz gumkę chlebową
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Stare Miasto
kurs Elipsa
Na Lento.pl od 05 paź 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków