Konsultant z jęz. chorwackim/bułgarskim/słowackim-zdalnie

Dodane: Piątek, 19 Październik, 2018  15:52
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Płaca brutto min.: 4500
  • Płaca brutto max.: 6500
  • Pracodawca:Tivron

Opis oferty pracy:

Jesteś native speakerem? Studentem filologii/ lub po filologii? A może po prostu spędziłeś kilka lat za granicą i świetnie posługujesz się językiem mówionym? Jeśli choć jedna odpowiedź jest twierdząca, przeczytaj dalej...

Pewnie zastanawiasz się kim jesteśmy i co chcemy osiągnąć tym ogłoszeniem...Już wyjaśniamy!


Jesteśmy młodą, polską firmą zajmującą się telefoniczną obsługą klienta- brzmi średnio? A jeżeli dodamy, że pracujemy w ponad 13 europejskich językach i bez względu na Twoje doświadczenie możesz pracować z nami? Lepiej? Jeśli dodamy jeszcze, że możesz zdobyć nie tylko doświadczenie, ale też zarobić więcej niż w standardowej korporacji, i to bez męczącej korpo otoczki?

Kim jest nasz wymarzony kandydat?
Pozytywnym gadułą i duszą towarzystwa, potrafiącą zjednać sobie każdego
bez najmniejszego problemu rozmawia w jednym z wymienionych języków
chce zdobyć doświadczenie w pracy z klientem
nie obawia się rozmów sprzedażowych i negocjacji

Jak wykorzystamy Twój potencjał?
Przede wszystkim do pracy z klientem
Będziesz wykonywał i odbierał połączenia, badał opinie, przeprowadzał wywiady konsumenckie, tworzył oferty i sprzedawał, a to wszystko w języku obcym

Co dostajesz w zamian?
Przede wszystkim możlliwość pracy z językiem na poziomie doskonale kształtującym kompetencje sprzedażowe, a do tego konkurencyjne wynagrodzenie. Gwarantujemy Ci stabilną podstawę, ale Ty sam również masz na nie wpływ, bo od Twojego zaangażowania zależy wysokość prowizji. Ok, ładnie brzmi, ale pewnie wolałbyś wiedzieć ile w praktyce będzie wpływało co miesiąc na Twoje konto? Spodziewaj się przelewów w wysokości od 3500 do 6000 zł.

Nie musisz mieć doświadczenia, nasza kadra trenerska zadba, byś od pierwszych chwil spędzonych u nas czuł się komfortowo w swoim zakresie obowiązków, a my zapewnimy Ci nie tylko merytorykę, ale też przyzieme udogodienia (Multisport, Luxmed).

Możesz mieszkać w dowolnej części Polski, bo pracujemy również w systemie pracy zdalnej. Jeśli tylko masz dobre łącze Internetowe i możliwość spędzenia miesiąca szkoleniowego w Krakowie, to my zapewnimy Ci zakwaterowanie i przygotujemy do samodzielnej pracy.


Nie czekaj, zawsze warto nas sprawdzić i wysłać swoją aplikację!
Aplikuj
Magdalena
Na Lento.pl od 05 lip 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie