Kominki GP Kraków wkłady kominkowe Adbar

Dodane: Poniedziałek, 03 Grudzień, 2018  09:06
  • Usługi remontowe i budowlane

Opis oferty:

Firma ADBAR to przedsiębiorstwo rodzinne powstałe w 1984 roku. Wkłady kominkowe Adbar to nowocześnie zaprojektowane i wykonane urządzenia grzewcze produkowane w oparciu o własne, opatentowane rozwiązania konstrukcyjne. Wszystkie wkłady grzewcze Adbar wykonane są zgodnie z wymaganiami norm europejskich EN - 13240 : 2001 i EN - 13229 : 2001.

Przy projektowaniu i produkcji swoich wyrobów firma Adbar współpracuje ze specjalistami w zakresie materiałoznawstwa i energetyki oraz badań laboratoryjnych. Adbar specjalizuje się w produkcji stalowo-szamotowych wkładów kaset kominkowych – zarówno do konwekcyjnego lub wymuszonego ogrzewania pomieszczeń przez dystrybucję gorącego powietrza, jak i do łączenia z instalacjami centralnego ogrzewania (wkłady kominkowe z płaszczem wodnym). W ofercie są też nietypowe wkłady kominkowe na indywidualne zamówienie klienta.

Wykonanie zgodne z projektami i najlepszą praktyką warsztatową zapewnione jest przez wysoko wykwalifikowany personel oraz odpowiedni park maszynowy. Dodatkowo kominki firmy Adbar są okresowo badane na zgodność z obowiązującymi normami europejskimi przez akredytowaną jednostkę certyfikującą.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Podgórze
Wojciech Perek
Na Lento.pl od 14 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie