Kocioł wszystkopalny UKS 19kW pompa piec piece kotły PLESZEW

Dodane: Czwartek, 26 Lipiec, 2018  22:56
  • Cena: 2 240 zł
  • Kategoria: Dom i ogród / Ogrzewanie

Opis oferty:

Nasza firma wykorzystując wieloletnią tradycję rodzinną specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Dla naszych klientów świadczy usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Posiada duży wybór kotłów C.O., dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Z naszych usług skorzystało już tysiące osób, firm, co jest najlepszym dowodem profesjonalizmu i jakości.

Na terenie całego kraju transport GRATIS!!!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu:

Kocioł C.O. wszystkopalny UKS
(cena dotyczy wersji 19kW).

POMPA OBIEGOWA GRATIS!!!
(do wyczerpania zapasów)

W naszej ofercie posiadamy następujące wersje:

MOC: 7 kW
WYMIARY: 96 / 67 / 47
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 55 m2 - 70 m2

MOC: 9 kW
WYMIARY: 100 / 67 / 47
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 55 m2 - 70 m2

MOC: 12 kW
WYMIARY: 107 / 72 / 47
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 70 m2 - 90 m2

MOC: 14 kW
WYMIARY: 108 / 75 / 47
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 90 m2 - 110 m2

MOC: 16 kW
WYMIARY: 114 / 75 / 47
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 110 m2 - 120 m2

MOC: 19 kW
WYMIARY: 119 / 77 / 50
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 120 m2 - 130 m2

MOC: 23 kW
WYMIARY: 123 / 77 / 57
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 130 m2 - 160 m2

MOC: 27 kW
WYMIARY: 124 / 82 / 63
POWIERZCHNIA OGRZEWANA: 160 m2 - 200 m2

Opis:
Przedmiotem aukcji jest kocioł uniwersalny UKS. Kocioł może zostać wyposażony za dodatkową opłatą 250zł w mikroprocesorowy sterownik i dmuchawę który wspomaga i kontroluje spalanie. Kotły wszystko palne (prócz koksu) - przystosowane są do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, miału, węgla brunatnego, torfu, drewna itd. W przypadku większych kotłów mogą być dostarczone w segmentach i składane w kotłowni użytkownika, są bezpieczne w eksploatacji.

Przeznaczenie kotłów typu UKS, UKS-P:
Kocioł grzewczy typu UKS znajduje zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, obiektach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 oC. Kotły typu UKS mogą być stosowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego zabezpieczonych zgodnie z PN-91/B-02413, mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub pompowym.

Dobór kotłów do instalacji grzewczych:
Kocioł do instalacji grzewczej należy dobrać na podstawie obliczonego zapotrzebowania na ciepło niezbędnego dla ogrzania obiektu. Wydajność cieplna znamionowa kotła powinna być równa lub nieco wyższa (do 10%) bilansu cieplnego ogrzewanych pomieszczeń.

ZALETY NASZYCH KOTŁÓW:

- bardzo wysoka sprawność cieplna,

- możliwość stosowania wielu paliw,

-ekonomiczna eksploatacja,

- kocioł wykonany jest z atestowanej stali,

-prosta i łatwa obsługa.

OFERTA:

Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu wszelakiego rodzaju kotłów, począwszy od uniwersalnych - wszystko palnych z lub bez nadmuchu od 5kW do 560kW poprzez miałowe - całodobowe o wysokiej sprawności cieplnej od 9kW do 500kW po kotły automatycznym podawaniem paliwa na eko-groszek, miał, pellet, z dodatkowym rusztem żeliwnym umożliwiający spalanie drewna, węgla itp.-zamówienia indywidualne.

* Kotły UKS, UKS-P *

Kocioł grzewczy typu UKS znajduje zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, obiektach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 st. C. Kotły typu UKS mogą być stosowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego zabezpieczonych

* Kotły KWM-S *

Kotły typu KWM-S przeznaczone są do podgrzewania wody w układzie otwartym instalacji c.o. wg PN-91/B-02413 do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90°C. Znajdują one zastosowanie głównie jako ogrzewanie budynków mieszkalnych, pawilonów handlowych i usługowych, warsztatów, obiektów gospodarstw wiejskich, szklarni, szkół itp. Mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub wymuszonym. zgodnie z PN-91/B-02413, mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub pompowym.

* Kotły KWM-SR *

Kotły stalowe wodne typu KWM-SR wyposażone są w automatyczny podajnik i specjalny retortowy palnik węglowy oraz dodatkowo w ruszt żeliwny, umożliwiający tradycyjny sposób palenia w przypadkach szczególnych np. braku prądu, awarii podajnika lub innego zespołu.
Dzięki swym niezwykłym zaletom pozwalają na bardzo łatwą obsługę, racjonalne i ekonomiczne prowadzenie procesu spalania. Przy prawidłowej eksploatacji, zgodnej z niniejszą instrukcją, kocioł będzie niezawodnie służył przez wiele lat.

GWARANCJA:
Udzielamy napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych!
Gwarancja na kocioł: 4 lata
Gwarancja na spoiny: 6 lat

Jeżeli nie wiesz lub nie jesteś pewien który kocioł będzie odpowiedni dla Twojego domu ZADZWOŃ 737 396 172 737 - pokaż numer telefonu - – DORADZIMY!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na innych aukcjach posiadamy szeroki wybór różnych kotłów o zróżnicowanej mocy.

DOSTAWA GRATIS!!!
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Krystian
Na Lento.pl od 22 kwi 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie