Kochany, silny, energiczny pro ludzki mix labrador ADOPCJA

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 20 Listopad, 2018  00:38
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Podopieczny schroniska Psie Pole w Racławicach koło Miechowa: Lambi.
OPIS:
- wiek ok. 8-9 lat
- wielkość - pies wielkości labradora, waga ok. 30 kg
- usposobienie: jak na mixa labradora przystało Lambi jest wesoły, energiczny i bardzo silny. Uwielbia spacerować ale może porządnie pociągnąć. Nie ma w nim cienia agresji, to duży pies o charakterze "miśka". Uwielbia być głaskany, jest przepadlisty na jedzenie - wciąga wszystko co mu się poda. Może zamieszkać z dziećmi, jednak większymi bo malucha może niechcący przewrócić.
- stosunek do innych zwierząt: pozytywny do psów, do kotów nieznany, możemy to sprawdzić.
- przeszłość i początki w schronisku: przeszłość nieznana. Na pewno jednak był psem podwórkowym, być może łańcuchowym.
- preferowany dom: DOM Z OGRODEM, Lambi nie nadaje się do mieszkania. Za wszelką cenę próbuje się wydostać, męczy się, "płacze", demoluje z bezsilności. W kojcu i na zewnątrz zachowuje się zupełnie inaczej. Może mieszkać luzem w ogrodzie, mile widziany wstęp do domu z możliwością swobodnego wyjścia.

Wszyscy nasi podopieczni posiadają aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, są zaczipowani, odrobaczeni oraz poddani zabiegowi kastracji ( poza zwierzętami młodymi, które wydawane do adopcji na warunku kastracji oraz poza zwierzętami, które ze względów zdrowotnych lub innych nie mogą być poddane zabiegowi).
Zwierzaki przebywają w schronisku w Racławicach niedaleko Miechowa ( woj. małopolskie), najbliższe duże miast Kraków ( oddalone o 40 km).
Oferujemy pomoc w transporcie zwierzaków do innych, nawet dalekich miast ( zwłaszcza zwierząt mających małe szanse na adopcję).

BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z WARUNKAMI ADOPCJI:
- nie wydajemy szczeniąt na zewnątrz
- nie wydajemy psów na łańcuch
- prosimy pamiętać, że zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt każdy pies musi mieć zapewniony stały dostęp do wody, schronienie przed warunkami atmosferycznymi, nie może być trzymany więcej niż 12 h na uwięzi i musi posiadać aktualne szczepienie p. wściekliźnie
- mamy pod opieką różne psy, nie szukamy " złotych klamek", nie zaglądamy ludziom do portfela. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pies musi, może i chce " spać w łóżku". Chodzi o to, aby dla danej rodziny czy osoby wybrać odpowiedniego psa. Niektóre zwierzaki wolą mieszkać poza domem, inne mają silne tendencje do stróżowania czy złe doświadczenia i nie nadają się na kanapowe a np. na stróża i świetnie się w takiej roli odnajdą. Inne psy są typowo domowe i będą cierpieć w kojcu, wypuszczane tylko na noc.
Zastrzegamy sobie możliwość wyboru najbardziej optymalnych warunków dla danego zwierzęcia - chęć adopcji nie jest jednoznaczna z "otrzymaniem" psa.
Zapraszamy do schroniska - dla kogoś to godzinka, a dla naszych podopiecznych szansa na spacer, bieganie z wiatrem w uszach i wolność.

Kontakt ws. adopcji:
Iwona 793 - pokaż numer telefonu - (godz. 8-20)
Nie odpisujemy na wiadomości.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Iwona
Na Lento.pl od 03 sie 2011
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń