Dojarza do pracy przy udoju - rybia ość - podstawy j.niem.

Dodane: Sobota, 28 Marzec, 2020  09:18
  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: J&N Job Service

J&N Job Service Sp.z o.o. zajmuje się zatrudnianiem, delegowaniem i wysyłaniem osób do pracy w kraju jak i za granica.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy dojarza do pracy przy udoju (rybia ość) z podstawową znajomością języka niemieckiego - okolice Monachium.

Zakres obowiązków:
-prace polegają na codziennym dbaniu o dobrostan zwierząt - karmienie, sprzątnie,
-dojenie krów za pomocą rybiej osi
-dbanie o dobry stan gospodarstwa
-jazda ciągnikiem (wystarczy kat. B)

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy kat. B
-gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ
-chęć do pracy, zaangażowanie

Oferujemy:
-ubezpieczenie
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
-stawka: 8, 00 Euro netto za godzinę pracy
-zakwaterowanie za darmo (samodzielny pokój)
-praca na cały etat
-praca od zaraz na stałe

Wszelkich informacji udzielę pod numerem: 721 - pokaż numer telefonu -
Osoby chętne do pracy proszę o wysyłanie CV na adres: @
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
J&N Job Service
Na Lento.pl od 11 paź 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń