Dodatkowa Praca od zaraz- Wypłata w Każdy Czwartek

Dodane: Wtorek, 18 Czerwiec, 2019  13:26
  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: FallWork

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kasjer

Opis stanowiska:

Obsługa klienta na stanowisku kasjerskim.
Praca zmianowa.
Elastyczny grafik.
Wymagania:

Aktualna książeczka SANEPID
Szukamy osób punktualnych, uczciwych, sumiennych, które lubią pracę z klientem.
Oferujemy:

Szkolenie dla osób bez doświadczenia.
Wypłaty w formie tygodniówek.
Umowę zlecenie ze stawką godzinową.14-17 zł/godz
Pracę w przyjaznym zespole.
* Oferta pracy tymczasowej

Kontakt telefoniczny: 795 - pokaż numer telefonu -

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następujące klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Magda
Na Lento.pl od 13 gru 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń