Buongiorno, ciao! Praca z j. włoskim

Dodane: Poniedziałek, 20 Styczeń, 2020  12:41
  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Tivron

Z nami nie tylko cel – finalna sprzedaż - będzie dla Ciebie frajdą, ale też wszelkie działania zmierzającego do osiągnięcia tego celu. Pokażemy Ci, że warto cały czas uczyć się nowych rzeczy, i udowodnimy, że sprzedaż to branża dynamicznie rozwijająca się i niezwykle ciekawa, której częścią naprawdę warto być!

Nie wierzysz? Daj sobie szansę i spróbuj!

Sprzedaż to nasze centrum działań, jesteśmy call center i dla naszego kontrahenta zajmujemy się aktywną dosprzedażą produktów w kontakcie telefonicznym z klientem.

Obowiązki:
· telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi
· obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
· aktywna dosprzedaż produktów
· badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
· uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem

Co możemy zaoferować:
· wynagrodzenie w postaci solidnej podstawy (22zł netto/h) i prowizji ( łącznie ok. 5000-7000 zł netto)
· praca w godz. 8-16, jeden pracujący weekend
· praca w biurze przy Rondzie Czyżyńskim w Krakowie
· szkolenia, warsztaty - dbamy o poszerzanie Twoich umiejętności
· umowa zlecenie/umowa o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
· dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity
· codziennie świeże owoce, pyszna kawa, Pan Kanapka, co czwartek dzień pizzy

Myślisz, że masz w sobie to „coś”? Szukamy osób z potencjałem, które chcą zdobywać nowe doświadczenia i przede wszystkim się tego nie boją! Możemy Cię zapewnić, że wszystkiego Cię nauczymy!

Dlatego jeśli chcesz z nami spróbować i znasz włoski na poziomie min. B2 aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby Cię lepiej poznać.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna: https://raisead.com/information-clause
Kraków
Magdalena
Na Lento.pl od 19 lut 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń