BLOCZEK BETONOWY 20x25x30
Kraków Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 09 Kwiecień, 2025 08:32
6,70 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Materiały budowlane / Ściany i elewacje
- Stan:Nowe
- Cena: 6,70 zł
Opis oferty
BLOCZEK BETONOWY 20x25x30Bloczki betonowe produkowane są z betonu kruszywowego klasy B20 odpowiednio wibrowanego.
ZASTOSOWANIE:
do budowy ścian fundamentowych i piwnic w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, również do wytrzymałych ścian nośnych zewnętrznych i wewnętrznych. Czasami jako materiał na murki oporowe itp.
TECHNOLOGIA:
bloczki betonowe układa się na przygotowanych wcześniej ławach fundamentowych. Układa się łącząc przy pomocy zaprawy, z przesunięciem kolejnej warstwy o połowę. W wypadku budowy wyższych murów konieczne jest dodatkowo stosowanie wieńca wzmacniającego całość konstrukcji.
ZALETY: zastosowanie bloczków betonowych zamiast ścian betonowych obniża koszty (brak konieczności szalunku z desek, zbrojenia, zalewania betonem) i przyspiesza wykonanie prac. Fundamenty z bloczków betonowych charakteryzują się niską nasiąkliwością wodą. Nie wymagają tynkowania przed izolacją poziomą, gdyż ich ściany są bardzo równe.
SPECYFIKACJA: szerokość - 20cm; wysokość - 25 cm; długość - 30 cm; zużycie - 13 szt / m2 (mur szerokości 20cm),
15 szt / m2 (mur szerokości 25 cm),
20 szt / m2 (mur szerokości 30 cm);
pakowanie -54 szt / paleta
WAGA: 26 kg
W sprzedaży posiadamy również bloczek betonowy o wymiarach
12/24/38 cm
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Betoniarnia Nosek Kraków
Konto firmowe
Na Lento.pl od 03 lip 2014
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook