Angielski: Egzamin Ósmoklasisty, Matura, Konwersacje

Dodane: Wtorek, 04 Maj, 2021  08:47
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 70 zł

Opis oferty:

100 % lekcji po angielsku , jeżeli poziom językowy ucznia na to pozwala, to zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim, język polski jest ograniczony do minimum. Niezależnie od poziomu ucznia od pierwszych zajęć mówi po angielsku . Oczywiście lekcja jest dostosowana do poziomu ucznia, więc osoba zupełnie początkująca zacznie od podstaw, ja dodatkowo będę poszerzać już opanowany materiał o nową wiedzę, tak aby nauka miała charakter rozwijający językowo.

Nauka mówienia jest indywidualnie dostosowana do poziomu ucznia .początkujących ( A2), średnio-zaawansowanych (B1-B2), zaawansowanych (C1-C2). * _Poprawiam błędy językowe, gramatyczne i w wymowie *Uczysz się stosować gramatykę podczas mówienia , sprawię, że reguły gramatyczne staną się dla Ciebie zrozumiałe poprzez stosowanie ich w kontekście sytuacyjnym. _

*RODZAJE PROWADZONYCH ZAJĘĆ

KONWERSACJE uczniowie wyrażają własne zdania i dyskutują na dany temat , rozwijają swoje wypowiedzi na podstawie posiadanego już słownictwa i gramatyki ,a także uczą się nowych słów. Celem zajęć jest budowanie interakcji między uczniem i nauczycielem. Szlifowanie wymowy także ma duże znaczenie. Lekcja przede wszystkim jest ciekawa, zachęcająca ucznia do aktywnej postawy w komunikowaniu.

BUSINESS ENGLISH rozmawiamy na rózne tematy biznesowe , np. rozmowy telefoniczne, maile, etc.

PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ w praktyce przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej odpowiadając na pytania, które zazwyczaj padają podczas rozmowy.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA (zwykłe korepetycje, konwersacje, przygotowania do egzaminów), odrabianie prac domowych, przygotowanie do testów, sprawdzianów szkolnych.

TYLKO PRZEZ SKYPE !!!

*PRZED PODJĘCIEM NAUKI OFERUJĘ ROZMOWĘ NA SKYPIE (ok. 20 MIN)

Kontakt: prze formularz lento . Odpowiadam tego samego dnia.

Z przyczyn zawodowych nie mogę zawsze odebrać telefon.

Cena : 70 zł / 60 min

O MNIE
Nauczycielka po studiach mgr filologii angielskiej, 18 lat nauczania, tłumacz symultaniczny (tłumaczony język mówiony), pracowałam w zawodzie nauczyciela w szkołach w Wielkiej Brytanii jako pomoc nauczyciela dla dzieci z krajów Europy Środkowo- Wschodniej i w Polsce, lektor językowy ; udział w wielu kursach i warsztatach doskonalących. Mam wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają mi uczyć skutecznie żywego, mówionego języka. Jestem praktykiem, a nie teoretykiem uczącym tylko języka z podręczników szkolnych. Angażuję się w prowadzone zajęcia, gdyż chcę aby Uczniowie wynosili dużo z moich zajęć i chętnie uczyli się angielskiego.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Nowa Huta
Monika
Na Lento.pl od 23 cze 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków