Ameryka Łacińska - Ameryka Południowa - (kontakty handlowe,

Dodane: Wtorek, 16 Październik, 2018  09:47
  • Kategoria: Usługi i firmy / Współpraca biznesowa

Opis oferty:

Nawiążę współpracę (kontakty handlowe, biznesowe, komercyjne, gospodarcze etc.).

Ameryka Łacińska:

Spośród wielu kontynentów, to właśnie Ameryka Łacińska i Południowa stanowi tę część świata, która jest bardzo otwarta na handel z innymi krajami. Dlatego też jest doskonałą propozycją dla wszystkich polskich przedsiębiorców, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty oraz stworzyć ogromną szansę dla rozwoju swojej działalności.

Ameryka Łacińska to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się światowych gospodarek, to obszar wielkich szans. Naszym Klientom i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących wymiany handlowej import z krajów Ameryki Łacińskiej i eksport do krajów Ameryki Łacińskiej.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz sieć południowoamerykańskich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi eksportu i importu towarów do / z krajów Ameryki Łacińskiej oraz praktyczne - rzeczywiste działania by zaistnieć na rynkach Ameryki Łacińskiej, ba! pomagamy je podbić!

Naszą misją i pasją jest pobudzenie zainteresowania polskich podmiotów gospodarczych współpracą z krajami Ameryki Łacińskiej i uświadomienia im, że współpraca z tym pięknym i wspaniałym kontynentem, to najlepsza z możliwych inwestycji. Gdyż to właśnie te kraje są najbardziej zainteresowane wymianą handlową z innymi państwami świata.

Wymiana gospodarcza z przedsiębiorcami z Ameryki Łacińskiej może mieć znaczny wpływ na sytuację gospodarczą wielu polskich firm, które zamierzają rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki egzotyczne. Korzystając z doświadczenia, w znacznej mierze znamy realia i atmosferę stosunków handlowych w krajach Ameryki Południowej.

Hiszpańskojęzyczne: Argentyna, Chile, Urugwaj, Kolumbia, Ekwador, Peru, Wenezuela, Boliwia, Paragwaj, Gwatemala, Honduras, Kostaryka, Panama, Kuba, Nikaragua, Portoryko, Belize, Barbados, Dominikana, Salwador, Meksyk.

Portugalskojęzyczne: Brazylia.

Angielskojęzyczne: Jamajka, Grenada, Bahamy, Trynidad i Tobago, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Saint Kitts i Nevis, Antigua i Barbuda, Dominika.

Francuskojęzyczne: Haitii oraz Gujana.

Holendrskojęzyczne: Gujana

Około 750 000 000 750 - pokaż numer telefonu - potencjalnych klientów.

Około 220 000 000 220 - pokaż numer telefonu - potencjalnych klientów - język portugalski.

Około 500 000 000 500 - pokaż numer telefonu - potencjalnych klientów - język hiszpański.

Etyka i uczciwość to fundamenty biznesu.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów. 25 lat udanego biznesu w krajach Ameryk (północna, środkowa, Karaiby i południowa). Przez prawie 25 lat żyłem i prowadziłem różne firmy w Ameryce Południowej i Centralnej (środkowej). Znam zwyczaje, mentalność, kulturę, języki, żargony regionalne, gwarę i slangi. Wiem gdzie i jakie występują zagrożenia lub ryzyko, a gdzie możemy posiadać przewagę i atuty. Wiem gdzie i jak jesteśmy postrzegani, wiem na co zwracać uwagę.

Jestem uznanym specjalistą w zakresie komunikacji międzykulturowej i kultury biznesu Ameryki Łacińskiej. Znam etykietę i protokoły obowiązujące w biznesie na tamtym terenie. Bardzo chętnie podzielę się moją wiedzą, i pomogę w konkwiście Nowego Świata.


Wprowadzam na rynek, pomagam w nawiązaniu kontaktów. Przygotowuję do targów i ekspozycji, konferencji i kongresów.

Uruchamianie oddziałów, filii, firm i przedstawicielstw.

Zapraszam do współpracy

* ze względu na regulamin nie możemy zamieścić linków do naszych stron internetowych, dlatego prosimy o kontakt przez formularz. Odpowiemy na każdy mail, prosimy o podanie danych kontaktowych.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków
Human R
Na Lento.pl od 15 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie