500 + Zainwestuj pieniądze dla swojego dziecka z Prudential!

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 31 Lipiec, 2018  22:37
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe
  • Cena: 125 zł

Opis oferty:

Zainwestuj środki z rządowego programu 500+ dla zabezpieczenia przyszłości dziecka. Gwarantowana kwota wypłaty i brak podatku Belki!!

Premiopolisa Start w Życie to:

Ubezpieczenie na życie dziecka
Długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka.

Jest to gwarancja, że niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, Twoje dziecko otrzyma wsparcie finansowe. Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie – potrzeb z pewnością nie zabraknie. Z Premiopolisą Prudential możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką dziecko otrzyma w określonym przez Ciebie, ważnym momencie swojego życia. Dzięki temu wiesz, że bez względu na to, co przyniesie przyszłość, otrzyma ono pieniądze na realizację planów.
Premie roczne i premia końcowa – Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności dla Twojego dziecka.
Twoje bezpieczeństwo – Twoje życie i zdrowie też może być objęte ubezpieczeniem – w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy, poważnego uszczerbku lub gdyby Ciebie zabrakło – Prudential przejmie obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie dziecka aż do końca trwania umowy.
Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz. To, jak długo chcesz oszczędzać, zależy od Ciebie oraz Twoich potrzeb i możliwości finansowych – minimalny okres oszczędzania to 10 lat.
Swobodny wybór – To do Ciebie należy decyzja, kiedy dziecko otrzyma zgromadzone oszczędności (umowa może trwać maksymalnie do ukończenia przez nie 25. roku życia). Wypłata zgromadzonych oszczędności może być jednorazowa lub w 4 równych ratach wypłacanych co rok. Dzięki temu możesz zaplanować np. finansowanie studiów dziecka.
Brak podatku od zysków kapitałowych – Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od zysków kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Więcej szczegółów na stronie www.polisanamedal.pl

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kraków / Bieżanów-Prokocim
Dariusz
Na Lento.pl od 14 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń